Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 16 Mayıs 2015 | Alt Haberler, Geyve, Manşet, Sakarya, Siyaset

CHP Seçim Bürosu Açıldı…

chp-alifuatpasa-secim-burosu-acildi- (22)Geyve CHP İlçe Teşkilatı, Alifuatpaşa Mahallesinde “Seçim İrtibat Bürosu” açtı.

Açılış programına; Sakarya CHP İl Başkanı Ayça Taşkent, Sakarya CHP Milletvekili Engin Özkoç, Sakarya CHP Milletvekili Adayları; Hüseyin Avni Şahin, Edoğan Isır, Elif Asiye Başer, Ayşe Kılıç, Geyve İlçe Yönetim Kurulu Üyeleri, diğer ilçe teşkilatları ve kalabalık bir vatandaş gurubu katıldı.

Seçim Bürosu açılışında konuşan Milletvekili Adayları Erdoğan Isır ve Engin Özkoç özetle: “Sizleri şu zor şartlarda yaşamaya mahkum edenlere bunların hesabını sormayacak mısınız? Seçim günü işte bu hesabın sorulacağı gündür. Sizlere verilen sözleri ne çabuk unuttunuz? Nerede bu sözleri verenler, hiç yanınıza gelerek halinizi hatırınızı sordular mı? Esnaflarımız siftah yapamadıklarını söylüyorlar, şu Alifuatpaşa Mahallesi adına şanına yakışır bir durumda mı? CHP olarak her vaadimizin arkasındayız, eğer CHP iktidarında bu sözlerimiz yerine getirilemezse bizler topluca istifa edeceğiz, sizlere namus sözü veriyoruz.” Dedi.

Konuşmalar tamamlandıktan sonra konuklara pilav-ayran ikram edildi.

Namık Cihan. Geyvemedya.com

chp-alifuatpasa-secim-burosu-acildi- (5)

2062 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle