Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 16 Kasım 2014 | Alt Haberler, Manşet, Sakarya, Siyaset, Videolar

Cevat Keser’den şok sözler!

cevat keser-pamukova-ak parti-ilce-kongresi-konusmasi-AK Parti Pamukova 5. Olağan Kongresine Belediye Başkanı Cevat Keser’in konuşması damga vurdu. İl başkanı milletvekilleri ve partililer Keser’in konuşması sırasında şok yaşadı.

İsmail ÇETİNTAŞ Pamukova’dan bildiyor
Belediye Atatürk Kültür Merkezinde yapılan Pamukova AK Parti 5. Olağan Kongresinde mevcut ilçe başkanı ve Genel Merkezce aday gösterilen Fatih Akın’ın konuşmasında “30 Mart Yerel seçimlerinde ve Cumhur Başkanlığı seçimlerinde İlçe Teşkilatımız canla başla çalışmış ve alınan sonuçla buda kanıtlanmıştır” dedi.

İlçe başkanı Fatih Akın’dan sonra konuşma yapan Belediye Başkanı Cevat Keser ise AK Parti İlçe Teşkilatının Pamukova da çalışmadığını iddia etti.

Belediye Başkanı Cevat Keser İlçe başkanı Fatih Akın’ın doğru söylemediğini iddia ederek “Evet Kendisi ve yanındaki birkaç arkadaş çalıştı ama İlçe Teşkilatının tamamı çalışmadı. Yerel seçimlerde CHP’ye çalıştılar. Beni bu partide Milletvekilimiz Şaban Dişli dışında kimse istemedi. Ben Cevat Keser’im 35 yıllık siyasetçiyim. Biz ağaç kovuğundan çıkmadık buraya tırnaklarımızla kazıya kazıya geldik. Öyle kolay değil Cevat Keser’i yemek. Yerel seçimlerde belediye başkanı aday adayı olan arkadaşlar, Ankaradan benim ismim gelince seçimlerde ortalıkta görünmedi. Öyle takım elbiseyi giyip jöle sürmekle bu iş olmaz” dedi.

Belediye Başkanı Cevat Keser, siyasette 24 saatin önemli olduğunu belirterek “Büyüklerimiz araya girdi anlaştık. Yapılanlar için yutkunduk. Buradan birlik ve beraberlik içinde çıkacağız” dedi.

Belediye başkanı Cevat Keser’in Şaban Dişli dışında diğer milletvekillerini, İl ve İlçe Teşkilatını suçlayıcı konuşmaları esnasında Milletvekili Şaban Dişli oturduğu yerden Cevat Keser’in konuşmasını bitirmesi için çaba sarf ettiyse başarılı olmadı.


Cevat Keser den kongrede şok sözler_1 paylaşan:

 

cevat keser-ilce-kongres-sok-konusma-

3915 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle