Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 12 Ekim 2013 | Alt Haberler, Siyaset

Cevat Keser Adeta Şov Yaptı.

keser-adaylık-2Pamukova Belediye Başkanı Cevat Keser, AK Parti Pamukova İlçe Teşkilatına giderek aday adaylığı başvurusunu yaptı.

Olaylı ve bir o kadar da zor bir süreçten geçerek Ak Parti saflarına katılan Pamukova Belediye Başkanı Cevat Keser, aday adaylığı başvurusunu yaptı.

2014 yılında yapılacak olan yerel seçimlerinde tekrar başkan olmak isteyen Cevat Keser, bugün Ak Parti Pamukova İlçe Teşkilatına giderek başvuru formunu ilçe başkanı Gürsel Işık’a teslim etti.

Belediye Önünde Balkon Konuşması Yaptı

Pamukova Belediye Başkanı Cevat Keser, Cuma namazından sonra Pamukova Belediyesi merdivenlerinde vatandaşlara seslendi. Yaklaşık 700 kişinin bulunduğu topluluğa hitap eden Cevat Keser yeniden aday başvurusu yapacağını ve Allah’ın izniyle yeniden başkan olacağını söyledi. Bekleyen vatandaşlara ayran dağıtan belediye çalışanları daha sonra Cevat Keser’in resmi bulunan kartları vatandaşlara dağıttı.

Benim İşim Sadece Siyaset!

Adaylık başvurusunda bulunan Cevat Keser konuşması sırasında; “Ben sizlerden razıyım Allah’ta ve Tanrı’mda sizlerden razı olsun. Aziz kardeşlerim, sevgili Pamukovalılar. Sizlerden gelen yoğun istek üzerine bugün tekrar Belediye Başkan adaylığımı koymuş bulunuyorum. Çünkü bu benim işim. Birileri gibi siyasete gireyim de başkan olayımda, tanınayım da, ticaretimi büyüteyim, çok para kazanayım, zengin olayım diye bir hırsım yok. Bir düşüncemde yok. Onun için benim işim bu. Benim işim gücüm 24 saat belediyecilik. Benim işim de gücümde sizlere köylerimize ve Pamukova’mıza 24 saat, gece gündüz demeden nasıl yardımcı olurum nasıl elinden tutarım nasıl hizmet veririmdir.” dedi.

Hep Birlikte Yürüyelim! Rica Ediyorum Kimse Kopmasın!

Konuşma sonunda vatandaşlara seslenen Pamukova Belediye Başkanı Cevat Keser; “Sizlerden benim için on dakikanızı ayırmanızı rica ediyorum. Yürüyeceğiz buradan kortej halinde. Ama bir kişi dahi kopmasın. Rica ediyorum. Bir kişi dahi kopmadan ayrılmadan oraya yürüyoruz ve adaylık başvurumu yapıyorum” dedi.

“ Cevat Keser Nerede Biz Oradayız ” sloganları atan grup adeta Ak Parti Teşkilatına meydan okudu.

Daha sonra toplanan vatandaşlarla AK Parti Pamukova İlçe Teşkilatına yürüyen Cevat Keser, adaylık başvurusunu yaptı ve ilçe teşkilatından ayrıldı.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

3726 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle