Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 20 Ocak 2013 | Alt Haberler, Geyve, Manşet, Yaşam

Cemalettin Dinçer, Yazılarıyla Geyvemedya.com’da

 

cemalettin dinçerEğitimci yazar Cemalettin Dinçer, yazılarıyla öğrencilere, gençlere, Geyvelilere ışık tutacak… Dinçer ilk yazısıyla Geyvemedya.com ziyaretçilerine ‘merhaba’ diyor…

Cemalettin Dinçer kimdir?

1952 yılında Geyve’nin Bağlarbaşı köyünde doğan Dinçer, Dicle Öğretmen Okulu’nu bitirdikten sonra, Ankara Gazi Üniversitesi Eğitim Bilimleri, Eğitim Yönetimi, Ekonomisi, Teftişi ve Planlaması Bölümü’nden mezun oldu. Sırasıyla; Ağrı, Taşlıçay, Tanyolu Köyü; Sakarya-Karasu Adatepe Köyü; Sakarya-Geyve, Eşme Köyü İlkokulu olmak üzere 20 yıl öğretmenlik ve idarecilik yaptı. Kütahya’da 5 yıl ve Sakarya’da 12 yıl olmak üzere 17 yıldır ‘Eğitim Müfettişi’ olarak görev yaptıktan sonra emekli olan Dinçer aynıı zamanda Milliyetçi Hareket Partisi Geyve ilçe başkan yardımcılığı görevini sürdürmektedir.

tc-fc-v3

  

İşte Cemalettin Dinçer’in ilk yazısı;

Allah’ın selamı üzerinize olsun Sevgili Dostlar,

 

Ayda bir de olsa sizlerle paylaşımlarım olacak. Diyeceksiniz ki kimsiniz? Aslında kimliğim çokta önemli değil. Önemli olan hasbelkader eğitime otuz yedi yılını adamış sizlerden biriyim.

Kısacası ben sizim…

Can Geyve’mizin öz evladıyım.

Prangaları kıralım artık!!!

 

Tasada ve sevinçte ortak paydalarımız olan sevgili halkım! Bu sorum hepimize. Elimizi cüzdanımıza değil, vicdanımıza koyarak, başımızı iki elimizin arasına alıp cevaplar mısınız? Tabii, vicdanı kalanlaradır sözüm.

CEMALETTİN DİNÇER KÖŞE YAZISI

2362 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle