Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 27 Mart 2016 | Alt Haberler, Eğitim, Geyve, Manşet, üst Haberler

Miniklerin Tiyatro Keyfi

alifuatpasa-cemal-gursel-ilkokulu-tiyatro-keyfi- (10)Geyve Alifuatpaşa Cemal Gürsel İlkokulu 4-B sınıfı öğrencileri Dünya Tiyatro Günü etkinlikleri kapsamında ‘Küçük Hayaller Sahnede’ isimli Karagöz Hacivat gölge oyununu izledi.

Sakarya Büyükşehir Belediyesi Sosyal Gelişim Merkezince hazırlanan etkinliğe tanıtıcı broşürlerin dağıtılması ile başlandı. İlk kez 11 sahneden oluşan bir gölge oyunu sergilendi. Seçkin Bayramoğlu’nun hazırladığı ve sunduğu programın sonunda tüm katılımcılara Karagöz Hacivat baskılı tshirt ve horoz şekerleri hediye edildi. Program sonrası çocukların mutluluğu gözlerinden okunuyordu.

Sınıf Öğretmeni İbrahim Yıldırım; Öğrencilerimize böyle bir günde böyle bir etkinliğe getirebilmiş olmaktan çok mutluyum. Dünya Tiyatro günü kutlu olsun. Bugün burada inanılmaz derece güzel ağırlandık. Bizleri kapıda karşılayan görevliler yine bizleri kapıya kadar uğurladılar. Etkinlikte görev alan tüm velilerimize teşekkür ederim, dedi.

Ercan DEMİR-Geyvemedya.com

1937 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle