Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 09 Aralık 2015 | Alt Haberler, Eğitim, Geyve, Manşet, üst Haberler

Çoçukların Gözünden TBMM Konulu Yarışmanın 1.cisi Geyve’den

Cemal -Gürsel -İlkokulu -öğrencisi-sude ÇAPOgLU -Çocukların -Gözünden- TBMM - konulu- kompozisyon -yarışmasında -Sakarya- ili -birincisi - (1)Cemal Gürsel İlkokulu 4/B Sınıfı öğrencilerinden Sude ÇAPOĞLU ‘Çocukların Gözünden TBMM ‘ konulu kompozisyon yarışmasında Sakarya ili birincisi oldu.

Geyve İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Salih CANBAL makamında kabul ettiği Sude ÇAPOĞLU’na TBMM’nin il birincilerine gönderdiği TBMM logolu plaket ve çeşitli hediyeler verdi.  Canbal, Öğrencinin sınıf öğretmeni İbrahim YILDIRIM’a ve okul müdürü Zikrullah ÖZ’e, de tebrik ederek Cemal Gürsel İlkokulunun başarılarının devam etmesi dileklerinde bulundu.

Yarışma birincisi olan Sude ÇAPOĞLU: ‘Yarışmaya katıldığımızda ben 3. sınıfa gidiyordum. Yarışmaya tüm ilkokul öğrencileri katılıyordu. 4 sınıf öğrencilerini geçip böyle bir başarıyı kazanmak beni çok mutlu etti. Ödüller için herkese teşekkür ederim.’ dedi.

Ercan DEMİR-Geyvemedya.com

cemal-gursel-ilkokulu-ogrencisi-sude-capoglu-sakarya-birincisi-oldu-

3307 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle