Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 28 Kasım 2014 | Alt Haberler, Eğitim, Geyve, Manşet, Teknoloji

Cemal Gürsel’den Ak Gıda ‘ya teknoloji Gezisi

alifuatpasa-cemal güsel ilkokulu-ak gida-gezisi- (11)Geyve ilçesi Alifuatpaşa Cemal Gürsel İlkokulu 3-B Sınıfı öğrencileri Ak Gıda San. Tic. A.Ş. ‘ye üretim faaliyetlerinin kavranması ve teknolojik gelişmelerin incelenmesi amacıyla bir gezi düzenledi.

Yapılan gezi süresince öğrencilere tesis ve şirket hakkında bilgiler verilip,, süt, ayran, yoğurt ve peynir üretim tesisleri gezdirildi.

Cemal Gürsel İlkokulu 3/B Sınıf öğretmeni İbrahim YILDIRIM; Başta Ak Gıda San. Tic. A.Ş. Yönetim kurulu olmak üzere tüm personele misafirperverlikleri için teşekkür ederim. Öğrencilerimi kendi öz evlatları gibi servisten alarak tüm tesis boyunca yoğun bir ilgiyle yanımızda bulundular. Her bölümle ilgili detaylı bilgiler verdiler. Böyle bir fırsatı yakaladığımız çok mutluyum. Ayrıca ulaşım, izin alma ve gezi sırasındaki yardımlarından dolayı Necdet ALGÜR, Erdal KAN, Hüseyin GÜRSOY, Hilal ÇAPOĞLU ve Öznur ALTIN’a da öğrencilerim adına teşekkür ederim.

Geziye öğrenciler ile birlikte katılan 3/B Sınıf Aile Birliği Başkanı Öznur ALTIN, Öğrencilerimizin yüzlerindeki mutluluk paha biçilmezdi. Tüm şirket yönetimi ve öğretmenimize teşekkür ederiz, dedi.

Geyvemedya/Haber Merkezi

 

5176 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

Cemal Gürsel’den Ak Gıda ‘ya Teknoloji Gezisi için 2 Yorum

  1. İbrahim hocam bu güzel etkinliği düzenlediğiniz için çok teşekkürler. Çocuğumun sizin gibi değerli bir öğretmeni olmasından dolayı çok şanslı olduğunu düşünüyorum. Çalışmalarınızda başarılar dilerim.

  2. mustafa akın dedi ki:

    Hocam bu güzel etkinliği düzenlediğiniz için çok teşekkürler saygılarımızı sunarım

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle