Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 07 Şubat 2016 | Alt Haberler, Eğitim, Geyve, Manşet, üst Haberler

CANBAL’DAN GEYVE’YE VEDA MESAJI

Mehmet Salih Canbal-Geyve-İlçe-Milli-Egitim-Muduru-24 Mart 2014 yılında başlamış olduğum Geyve İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü görevinden Milli Eğitim Bakanlığı Mesleki ve Teknik Eğitim Genel Müdürlüğü Kalite Geliştirme Daire Başkanı olarak atanmam vesilesiyle ayrılıyorum. Göreve başladığım ilk günden bu yana bana bir kardeş gibi davranan tüm Geyve´li dostlara sonsuz şükranlarımı sunuyorum.

Bu kısa süre içerisinde öncelikli olarak eğitimde bir farkındalık oluşturmaya çalıştık. Eğitimin sadece okullarda yapılamayacağını toplumun tüm kesimlerine anlatmaya çalıştık. 10.000 öğrencimiz ve 700 öğretmenimizle biz başaracağımıza inandık. Canı gönülden inandık. Şükürler olsun ki, Rabb´im bize teog il ikincisi olarak ulaşılması güç bir başarıyı nasip etti. Bu başarı tüm öğretmenlerimin ve tüm velilerimizindir. Bizler sadece öğretmen ve öğrencilerimizi motive etmeye çalıştık.

İlçemizde akademik başarıyı artırmaya çalışırken milli ve manevi değerlerimizi, Allah sevgisini, vatan sevgisini çocuklara aşılamayı dert edindik. Bir çok etkinlik düzenledik. Bu güzel çalışmaların daha da artarak devam edeceğinden hiç kuşkum yok.

İnşallah bundan sonra tüm ülkem için çalışacağım. İki milyona yakın Meslek lisesi öğrencisi için aynı kaygılarla, daha büyük bir sorumluluk ve hassasiyetle Sayın Genel Müdürümüzün önderliğinde var gücümüzle çalışacağız. Mesleki eğitimi Avrupa standartlarında bir kaliteye ulaştırmaya çalışırken, öğrencilerimizin kişisel gelişimlerine de katkı sağlayacağız.

Ben öncelikle tanımaktan ve çalışmaktan mutluluk duyduğum İlçe Kaymakamımız Sayın İlyas Memiş Bey´e, Milli Eğitimin ve özellikle de benim her daim yanımda olan Belediye Başkanımız Sayın Murat Kaya´ya, her konuda işbirliği yaptığımız daire müdürlerine, muhtarlarımıza ve tüm Geyve´lilere teşekkür ediyorum.

Beraber çalıştığım ve yürüttüğümüz çalışmalara gönülden destek olan çok iyi bir ekip olduğumuzu düşündüğüm okul müdürü arkadaşlarıma vermiş oldukları katkılardan dolayı teşekkür ediyorum.

Tüm öğretmenlerime samimiyetleri, çalışkanlıkları ve mesleklerine ve çocuklara olan sevgilerinden dolayı sonsuz teşekkür ediyorum.

Ve benimle beraber çalışan Milli Eğitim Şube Müdürü ve personeli. Yapmış olduğumuz yoğun çalışmalarda bir dakika bile yılmadan öz veriyle çalışmalardan dolayı canı gönülden teşekkür ediyorum.

Allah´a emanet olun.

Mehmet Salih CANBAL
M.E.B. Mesleki ve Teknik Eğitim Genel Müdürlüğü
Kalite Geliştirme Daire Başkanı

Mehmet Salih Canbal-Geyve-İlçe-Milli-Egitim-Muduru-

1374 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle