Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 21 Haziran 2018 | Alt Haberler, Geyve, Gündem, Manşet, Sür Manşet, üst Haberler, Yaşam

Canan’ın Hayali Gerçek Oldu..

Tepeden tırnağa yenilendi

Geyve’de yaşayan engelli Canan Gökçeağaç yaşadığı evin fiziki şartlarının değiştirilmesi ve akranları gibi koşup oynayabilmek için yardım istedi.

Maddi imkansızlıklar O’nun hayal kurmasına engel değildi. Tekerlekli sandalyesi ile eğitimine devam eden Geyveli Canan, hem sağlığına kavuşmak hemde hayalini kurduğu evde yaşayabilmek için Esra Erol’un hazırlayıp sunduğu programa başvurup yardım istedi.

ATV’de yayınlanan Esra Erol programının yetkilileri engelli kızın hayalini kurduğu yaşam alanının oluşturulması için Geyve Belediye Başkanı Murat Kaya ile irtibata geçti. Başkan Kaya, engelli kızın yaşadığı evin tepeden tırnağa yenilenmesinde büyük emek harcadı. Tepeden tırnağa yenilenen ev bugün canlı yayında izleyicilere tanıtıldı. Program sunucusu Esra Erol desteklerinden ötürü Geyve Belediye Başkanı Murat Kaya’ya teşekkür etti.

Esra Erol engelli Canan Gökçeağaç’ın tekerlekli sandalyeden kurtulması için de destek sözü verdi. Esra Erol’un ekibi Canan’ın İstanbul’da tedavi edilmesine ön ayak olacak, Geyve Belediyesi’de küçük kızı hastaneye gidiş ve gelişlerini sağlayacak.

Geyve’den canlı yayında destek olanlara teşekkür eden Canan Gökçeağaç, hayallerinde ki eve kavuştuğu için çok mutlu olduğunu söyledi.

4156 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

Canan’ın Hayali Gerçek Oldu.. için 2 Yorum

  1. gençgenç dedi ki:

    esra eroldan allah razı olsun.ama bizlerede geyveliler olarak yazıklar olsun.gözümüzün önünde bu aile ve aileleri nasıl görmedik.dedesinin ve dayısının 500 dairesi var diyemi görmedik.ayıp kimin ayıbı.başkanımızada sonsuz teşekkürler.

  2. alibey çolak dedi ki:

    kimdir kimlerdendir..bizde destek olalım..

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle