Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 17 Mart 2019 | Alt Haberler, Geyve, Gündem, Manşet, üst Haberler, Yaşam

Çanakkale Şehitleri Resim Sergisi Açıldı

Çanakkale Şehitleri Resim Sergisi Açıldı

Geyve Ülkü Ocakları 18 Mart Çanakkale Zaferi anısına Resim Sergisi düzenledi. 

Ülkü Ocakları Geyve İlçe Başkanlığının 18 Mart Çanakkale Zaferi ve Şehitleri Anma Etkinlikleri münasebetiyle düzenlediği “Çanakkale Savaşları” fotoğraf sergisi vatandaşlar tarafından büyük ilgi gördü.

Geyve Şehit Şenol kamış meydanında açılan resim sergisine Geyve Belediye Başkanı Murat Kaya, Ülkü Ocakları İl Başkanı Soyhan Sofuoğlu, Mhp Geyve İlçe Başkanı Murat Çakmak, Geyve Ülkü Ocakları Başkanı İlyas Özdemir ile diğer ilçe ocak başkanları ve vatandaşlar katıldı.

Çanakkale zaferinin Emperyalizmin suratına atılan sert bir tokat olduğunu ifade eden Ülkü Ocakları Geyve ilçe başkanı İlyas Özdemir ; Çanakkale, Dakikalar içinde aşılacak denilen engelin aylar sonra dahi aşılamayacağının yedi düvele ispatıdır. Bu kutlu günün özellikle gençlerimiz tarafından hakkıyla idrak edilmesi ve uyanışa bir kapı açması dileğiyle, şehitlerimizi rahmet ve minnetle anıyoruz. Çanakkale Zaferimiz kutlu olsun, dedi.

Geyve Belediye Başkanı Murat kaya; Geyve Ülkü Ocakları tarafından Şehit Şenol Kamış Meydanında kurulan “Çanakkale Resim Sergisi” ‘nin açılışına katıldık. Başta Çanakkale şehidlerimiz olmak üzere tüm şehidlerimizi rahmet ve minnetle yad ediyorum, ifadelerini paylaştı.

ÇANAKKALE RUHU ADLI RESİM SERGİSİ GEYVE ŞEHİT ŞENOL KAMIŞ MEYDANINDA 18 MART PAZARTESİ GÜNÜ SAAT 17:00’A KADAR AÇIK OLACAKTIR.

Erdinç TUNA-geyvemedya.com

1025 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle