Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 07 Mart 2019 | Alt Haberler, Geyve, Gündem, Manşet, üst Haberler

Camikebir’e Hizmet İçin bende Varım…

Camikebir’e Hizmet İçin bende Varım……

Geyve’nin en eski mahallelerinden Camikebir Mahallesini daha önce muhtarlık yapan tecrübeli isim Mustafa Ayvaz “Camikebir’e Hizmet İçin bende Varım…” dedi.

Yerel seçimlere 1 ay kala muhtarlığa aday olmayı düşünen isimler de niyetlerini açıklamaya başladılar. Bu adaylardan birisi de daha önceki dönemlerde Camikebir Mahallesi muhtarlığı yapan Mustafa Ayvaz oldu.

Muhtar adaylığını açıklayan Mustafa Ayvaz “maksadının makam değil, Camikebir Mahallesini hak ettiği hizmeti alabilmesi olduğunu ifade ederek gençlerimize sahip çıkıp onların istekleri doğrultusunda hareket edeceğim”dedi

Ekibimizle Hazırız

Haber merkezimize açıklama yapan Camikebir Mahallesi Muhtar Adayı Mustafa Ayvaz “ Camikebir Mahallesi muhtarlığı için tecrübelerimle bu yolda bende varım diyerek seçim startımızı verdik. Mahallemizin sorunlarını biliyorum. Yetkili kurum ve kuruluşlarla olan irtibatım sayesinde çözümlenmeyecek sorunumuzun olmadığını biliyorum. Seçmenlerime olan güvenimiz tam, tüm sorunlarla ilgilenmek ve çözüme kavuşturmak için ben ve ekibim, siz değerli mahalle sakinlerinin destekleri ile birlikte bu sorunları çözebileceğime inanıyorum. “

El Ele Gönül Gönüle

Beni seçtiğiniz taktirde sizlere layık olmaya çalışacağını ifade eden Camikebir Mahallesi muhtar adayı Mustafa Ayvaz “siz değerli mahalle sakinlerimizle el ele gönül gönüle vererek çalışmamız gereken her kapıyı çalacak ve mahallemizi her konuda örnek bir mahalle yapabilmek için gayret sarf edeceğiz. Mahallemizin ortak ihtiyaçlarının tespiti ve önceliklerinin belirlenmesi için çalışmalar yapmak, hizmetlerin mahallenin ihtiyaçlarına uygun biçimde yürütülmesini ve sorunların çözümü noktasında enerjimizi harcamak için 31 Mart 2019 da yapılacak Yerel Seçimlerde Camikebir Mahallemize hizmet etme yolunda bu göreve talip olduk.

Siz değerli sakinlerimizin, komşularımızın desteklerini bekliyorum.
Sadece Oylarınıza değil,
Gönüllerinize talibim..!

Mustafa Ayvaz
Mahalleme hizmet için bende varım
TEL: 0542 597 14 96

1038 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle