Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 13 Kasım 2018 | Alt Haberler, Geyve, Gündem, Manşet, Siyaset, üst Haberler

Çalık, Aday Adaylık Başvurusunu Yaptı

ÇALIK, ADAY ADAYI

Alifuatpaşa eski belediye başkanı Şuayip Erkan Çalık Aday Adaylık Başvurusunu Yaptı

31 Mart 2019 Belediye seçimleri için aday adaylık başvuruları başladı.Özellikle yerel seçimlerin en güçlü ve iddialı partisi olan AK Parti’de Belediye Başkan Aday adaylık başvuruları devam ediyor. Geçtiğimiz hafta Hüseyin Özkan, Sabri Bölükbaş ve Hakkı Kır’ın ardından bugünde Şuayip Erkan Çalık Belediye Başkan aday adaylığı için gerekli evrakları hazırlayarak AK Parti ilçe başkanlığına başvurdu.

Gerekli evrakları teslim ettikten sonra, AK Parti ilçe Seçim İşleri Başkanı Mustafa Ünal’dan mazbatasını aldı.AK Parti Geyve ilçe seçim işleri başkanı Mustafa Ünal, Şuayip Erkan Çalık’a hayırlı olsun dileklerinde bulundu.

Başvuru mazbatasını alan Şuayip Erkan Çalık; Bugün itibariyle, Ak Parti Geyve Belediye Başkan Aday Adayı müracaatımı yapmış bulunuyorum. Mevlam hakkımızda hayırlısı nasip eder inşâallah, dedi.

2019 Yerel Seçimler Ak Partiden Belediye başkan adayı Şuayip Erkan Çalık; 16 yıllık siyasi tecrübelerim ve birikimlerim ile siz değerli hemşerilerimizin sivil toplum örgütlerinin ve muhtarlarımızın sunacağı proje ve düşünceleri birleştirerek, Geyve’mize vizyon katacağında hem fikir olduklarımızı hayata geçirerek dönüşen, gelişen, daha yaşanabilir ve yaşanmak istenen ilçe konumuna getirmek ve ilk önce ilimizde daha sonra ülkemizde hak ettiği değere ulaşmak için belediye başkan aday adayı oldum.

Biz Geyveliyiz, bunları birlikte başarabiliriz.Hiçbir şey için geç kalınmış olmadığını ifade eden Belediye başkan aday adayı Çalık; bu sevda, bu aşk ve bu azimle çıkmış olduğum hizmet yolunda, esnafımızın daha fazla gelir sağlayacağı, gençlerimizin iş olanaklarının artacağı ve kadınlarımızın ev ekonomilerine katkı sağlayacağı çok güzel projelerimi hayata geçirebilmek için Ak Partimizin yapacağı anketlerde beni tercih ederek beraber yürüyeceğimiz uzun bir yolculukta siz değerli hemşerilerimin desteklerini ve dualarını bekliyorum, dedi.

Erdinç TUNA-Geyvemedya.com

 

1984 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle