Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 20 Ağustos 2015 | Alt Haberler, Ekonomi, Geyve, Manşet, Sakarya, Teknoloji

ÇAĞER İNŞAAT   Hayallerinizi İnşaa Eder…

CAGER-İNSAAT-GEYVE-PROJESİ- (2)Geyve İlçesi İnşaat Sektörüne, “İnsan ve Çağdaş Şehircilik” anlayışı ile giren ” ÇAĞER  İNŞAAT” kullandığı çağdaş teknolojilerin yanı sıra, çevrenin kültürel dokusuna da uyumlu konutları ile konut sahibi olmak isteyenlerin hayallerini de gerçekleştirecek.

HUZUR ve KONFORUN ADRESİ

Önleri açık ve huzurlu dairelerle, ilçenin merkezine en yakın ve sakin bir ortamda yaşamanın keyfine varacaksınız.

Seçkin insanların yaşadığı bir çevrede yaşamanın keyfini ve huzurunu tadacaksınız.

Konutunuzdan ayrılırken veya konutunuzda iken kendinizi güvende ve rahat hissedecek seçkin yaşayacaksınız.

EKİPLERİMİZ ÇAĞDAŞ DONANIMA SAHİPTİR:

ÇAĞER İnşaat kısa açıklamasında; ” Konut yapıları konusunda deneyimli inşaat mühendisi ve mimarlarımızın kontrolünde çalışan inşaat ekiplerimiz belirlenen süreler içinde, taahhüt ettiğimiz işleri standartlara ve projelerine uygun en son inşaat tekniklerini kullanarak yapmaktadırlar. Çalışmalarımız sırasında çevre ile ilgili şartlar kontrol edilip, gerekli önlemler alınarak çevre düzeninin yapılan işten olumsuz etkilenmemesine maksimum özen gösterilmektedir.” Dedi.

KONUTLAR HER KESEYE VE  ZEVKE UYGUNDUR:

İlçe Merkezi “Bağcaz Soğuk Hava Deposu”nun olduğu yerde 12 blok 136 daire ve 4 dükkandan oluşan site projeden satışa sunuldu. Çarşıya 500mt. mesafede. İlk 10 daire kampanyalı fiyat ile satılacak. Sitenin içinde dükkanlar ve açık otopark bulunmaktadır. Site; 2016 yılı sonunda, ince temizliği yapılmış, kombisi takılı ve eksiksiz bir şekilde  teslim edilecektir. Daireler; 90 m2. 110 m2. 153 m2. Oluşmakta olup 1.sınıf malzeme kullanılmaktadır.

İrtibat: 0 532 304 49 55

Namık Cihan/ Geyvemedya.com

CAGER-İNSAAT-GEYVE-PROJESİ-basladi-

 

5767 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle