Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 18 Mart 2016 | Alt Haberler, Ekonomi, Geyve, Manşet, Teknoloji, Videolar

ÇAĞER Blokları Yükseliyor…

cager-insaat-geyve-satilik-daireleri- (4)Geyve İlçesinde “İnsan ve Çağdaş Şehircilik ” anlayışı ile inşaat sektörüne giren ÇAĞER İNŞAAT, kullandığı çağdaş teknolojileri ile konut sahibi olmak isteyenlerin tek adresi olmak iddiasını sürdürmekte.

“Huzur ve Konforun Adresi.” “Ekiplerimiz Çağdaş Donanıma Sahiptir.” “Konutlar Her Keseye ve Zevke Uygundur.” Sloganları ile çalışmalarına devam eden ÇAĞER İNŞAAT’ın çarşıya 500m mesafede ve 136 daire 4 dükkandan oluşan sitenin ve Karaçay Deresi yanında Belediye Hamamına 150m mesafede yapımı devam eden sitenin blokları yükselmeye başladı.

136 dairelik site içinde iş yerleri ve açık otopark bulunmakta. Dairelerin; ince temizliği yapılmış, kombisi takılı ve eksiksiz teslim edilecektir.

ÇAĞER İnşaat yetkilileri açıklamalarında şu bilgileri verdi: Konut konusunda deneyimli inşaat mühendisi ve mimarlarımız kontrolünde çalışan inşaat ekiplerimiz belirlenen sürede konutları teslim edebilmek için çalışmalarını sürdürmekteler. Bloklarımız kendilerini göstermeye başladı. Sakin bir çevrede yaşama keyfini ve huzurunu tatmak isteyenleri irtibat büromuzda konuk etmekten onur duyarız.

Namık Cihan. Geyvemedya.com

2392 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle