Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 02 Ekim 2019 | Alt Haberler, Geyve, Gündem, Manşet, Sür Manşet, üst Haberler

Cadde Üzerine Kasis İstiyorlar

Yol tehlike saçıyor

Geyve’de oturdukları cadde üzerindeki trafik kazalarının çok olduğu yola kasis isteyen mahalleliler yetkililere seslerini duyurmak için sitemiz whatsApp ihbar hattından haber merkezimize şikayetlerini dile getirdiler.

Vatandaşlar, Geyve ilçesi Orhaniye Mahallesi Ankara Caddesi’ndeki yola ısrarla yapılmasını talep ettikleri kasisin yapılmamasından şikayetçi. Kasis yapılması için uzun zamandır mücadele ettiklerini belirten vatandaşlar yetkililerden cevap bekliyor. Önce ilçe belediyeye caddeye kasis yapılması için talepte bulunan vatandaşlar belediyeden cadde olduğu için Büyükşehir Belediyesi kontrolüne ait olduğunu bilgisini aldılar. Büyükşehir Belediyesi’ni arayan vatandaşlar bu seferde dilekçe vermeleri gerektiğini belirterek durumu geyvemedya.com whatsApp ihbar hattı üzerinden haber merkezimize şikayetlerini bildirdi.

“KORKUYORUZ”

Daha önce yol üzerinde tadilat ve yama işlemi yapıldığını fakat kasis çalışması yapılmadığını belirten vatandaşlar “çocuklarımız okula gidip gelirken bu caddeden geçiyor. Çöp atarken bile karşıdan karşıya geçmeye korkuyoruz. Araçlar caddeden çok hızlı geçiyor. Çocuklarımız için korkuyoruz. Yetkililerden bu caddeye bir kasis yapılmasını istiyoruz. Lütfen sesimizi duyun” ifadelerini kullanarak bu yol için yetkililerden çözüm istedi.

Ercan DEMİR-Geyvemedya.com

1857 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

Cadde Üzerine Kasis İstiyorlar için 1 yorum

  1. VATANDAŞ dedi ki:

    ORHANİYE MAHALLESİ ANKARA CADDESİ ORHAN CAMİ ÜZERİNDEKİ YAYA KALDIRIMINA PARK EDİLEN TIR VE KAMYONLARI ALLAH AŞKINA HİÇ KİMSE GÖRMÜYORMU.BU ARAÇLAR YÜZÜNDEN YOLDAN YÜRÜMEK ZORUNDA KALIYORUZ.YETKİLİLERDEN ACİLEN ÇÖZÜM BEKLİYORUZ.İLLA Kİ BİR CANIN YANMASI MI LAZIM.ACİLEN ÇÖZÜMMMM.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle