Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 15 Mayıs 2018 | Alt Haberler, Geyve, Gündem, Köyler, Manşet, Sür Manşet, Videolar, Yaşam

Büyükşehir’den Kozan Muhtarına Şok Cevap..

Köprü için Belediye’ye yazılan dilekçeye şok cevap: “Önlemi muhtar alsın

Pamukova’da 50 yıllık köprüde sürekli kaza yaşandığı için Büyükşehir’e “Önlem alınsın” şeklinde dilekçe yazan muhtara “Önlemi muhtar alsın” cevabı geldi.

Köprü için yazılan dilekçeye şok cevap: Önlemi muhtar alsın

Geyve’de 50 yıllık köprüde sürekli kaza yaşandığı için ‘Önlem alınsın’ şeklinde dilekçe yazan muhtara ‘Önlemi muhtar alsın’ cevabı geldi.

Geyve İlçesi Kozan Mahallesi’nde bulunan 50 yıllık köprüde sürekli kazaların meydana gelmesi bölge halkını isyan ettirdi.

Kozan Mahall Muhtarı İlhan Üzüm şikayetler üzerine Büyükşehir Belediyesi’ne köprünün yönünün yanlış olması sebebiyle sürekli kazaların meydana geldiğini anlatan bir dilekçe yazdı.

Bir süre sonra Büyükşehi’den muhtara ‘Biz önlemimizi aldık, tabela koyduk.Muhtar kendi önlemini kendisi alsın’ şeklinde cevap geldi.

Köprüde geçtiğimiz dönemde yaklaşık 100 ayrı kazanın meydana geldiğini belirten Muhtar İlhan Üzüm ‘Köprüyü değiştirecek halim yok’ diyerek köprüde gerekli çalışmanın yapılmasını istedi.

Muhtar Üzüm şöyle dedi: “Büyükşehir’e dilekçe verdim. Köprünün durumu bozuk olduğu için talebimiz oldu. Geldiler fotoğrafladılar. Gelen yazılarda olumsuz cevap verildi. Muhtar önlemini alsın dediler. Muhtar önlemini alsın diye yazmışlar. Buraya bir levha işaret dikmişler, biz önlemimizi aldık dediler. 2017’de programa alınmadığı için yapılmadı dediler. En az 80-100 tane kaza oldu. Kaza tutanaklarını da çıkarttırdım. Burada giden araçla karşıdan gelen araç birbiriyle çakışıyor. Burası devamlı kazaya sebebiyet veriyor. Ben nasıl önlemimi alacağım? Köprüyü değiştirecek halim yok benim. Bu yolun genişletilmesini ve yönünün değiştirilmesini istiyorum.”

Büyükşehir Belediyesi’nin ise köprü üzerinde herhangi bir işlem yapıp yapmayacağı merak konusu.

KAYNAK:Medyabar.com

MUHTAR BÖYLE KONUŞTU

4197 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle