Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 21 Mart 2016 | Alt Haberler, Ekonomi, Manşet, Sakarya, üst Haberler

Büyükşehir’de Paranın Başına Yeni Bir İsim..

sakarya-buyuksehir-belediyesiBüyükşehir Belediyesi Mali Hizmetler Dairesi Başkanlığında bayrak değişimi yaşandı. Uzun yıllardır başarıyla daire başkanlığı görevini yürüten Hüseyin Karamehmetoğlu’nun yerine Veysel Çıplak getirildi.

Sakarya Büyükşehir Belediyesi Mali Hizmetler Dairesi Başkanlığı’nda görev değişikliği yapıldığı açıklandı. Uzun yıllardır Büyükşehir’de farklı pozisyonlarda görevler alan ve son olarak da Mali Hizmetler Daire Başkanlığı görevini başarılı bir şekilde sürdüren Hüseyin Karamehmetoğlu’nun yerine Büyükşehir İç Denetçisi Veysel Çıplak getirildi. Büyükşehir Belediyesi’nin yeni Mali Hizmetler Dairesi Başkanı Veysel Çıplak 21 Mart Pazartesi günü itibari ile görevine başladı.

Veysel Çıplak Kimdir?

10 Haziran 1977 doğumlu olan Veysel Çıplak İstanbul Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi Kamu Yönetimi lisans programından 1999 yılında mezun oldu. Sakarya Üniversitesi maliye anabilim dalında yüksek lisans eğitimini tamamlayan Çıplak, SAÜ Mali Hukuk alanında doktora çalışmasına devam etmektedir.

İş hayatında Maliye Bakanlığı Vergi Müfettiş Yardımcılığı ve Vergi Müfettişliği görevlerinde bulunan Veysel Çıplak, 2007 yılından bu yana Sakarya Büyükşehir Belediyesi İç Denetçiliği görevini sürdürmektedir. Bağımsız denetçilik, kamu ihale eğitimi, dış ve iç denetim işbirliği, kurumsal risk yönetimi ve kamu bilgi teknolojileri denetimi gibi başlıklarda eğitimler alan Çıplak’ın yayımlanmış makaleleri de bulunmaktadır.

İngilizce bilen Veysel Çıplak, evli ve 2 çocuk babasıdır.

Editör:Erdinç TUNA-Geyvemedya.com

Türkiye Maliye Sempozyumunda Veysel Çıplak’ın Konuşması

 

1961 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

Büyükşehir’de Paranın Başına Yeni Bir İsim.. için 3 Yorum

 1. Erdinç TUNA dedi ki:

  Veysel Üstad; Liyakat, Başarı , azim ve üstün çalışma gayretinle Başarı merdivenlerini birer birer çıktığın bu yolda , yeni görevinde başarılar diliyoruz.
  İnşaallah yakın zamanda görüşmek ümidiyle Geyve’den selamlar..

 2. nail dedi ki:

  haberde vergi müfettişi demişsiniz.2007 yılında maliye bakanlığında böyle bir ünvan bulunmuyordu.düzeltiniz lütfen.

  • Ercan DEMİR dedi ki:

   Bahsi konu olan kişi için haberde “İş hayatında Maliye Bakanlığı Vergi Müfettiş Yardımcılığı ve Vergi Müfettişliği görevlerinde bulunduktan sonra Veysel Çıplak, 2007 yılından bu yana Sakarya Büyükşehir Belediyesi İç Denetçiliği görevini sürdürmektedir” ifadesi kullanılmıştır.
   Yani 2007 yılından beri maliye Bakanlığında değil ,Büyükşehirde İç denetçilik yapmaktadır diyor.
   Lütfen yazıyı dikkatli okuyunuz.
   Çok da sıkıntı olursa Sakarya Büyükşehir Belediyesindeki kısa özgeçmişine bakarsınız

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle