Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 07 Nisan 2019 | Alt Haberler, Geyve, Gündem, Manşet, Sür Manşet, Teknoloji

Büyükşehir Hızlı Başladı

BÜYÜKŞEHİR HIZLI BAŞLADI.

Yerel seçimlerin tamamlanmasının ardından Büyükşehir Belediyesi ekipleri Geyvedeki çalışmalarını hızlandırdı.

Sakarya Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Dairesi başkanlığına bağlı ekiplerinin Konyalı Alibey Caddesi üzerindeki yama çalışması devam ediyor.Doğalgaz çalışmalarının ardından asfaltlanan ve aradan geçen 2 sene boyunca yapılan tadilatların ardından bir daha asfaltlama çalışması bakımı yapılmayan Konyalı Alibey Caddesi sürücülerin ve yayaların şikayetlerine neden oluyordu.

Daha öncesinde İstanbul caddesi ile birlikte defalarca dillendirilmesine rağmen bir türlü yapılamayan Cadde üzerindeki çalışmalar Ekrem Yüce’nin Sakarya Büyükşehir Belediye başkanı olmasının ardından hızla başladı.

Geyve Belediye Başkanı Murat Kaya’nın  yeni dönem projeleri arasındada mevcut olan Konyalı Alibey Caddesinin ilçe merkezinden Alifuatpaşa’ya kadar duble yola çıkarılması projesi için Karaçay deresi üzerindeki köprü sel sonrası duble yola göre yapılmış ancak istimlak sorununun çözülememesinden dolayı da genişleme projesi yeni döneme kalmıştı.

Ercan DEMİR-Geyvemedya.com

2234 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle