Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 27 Kasım 2018 | Alt Haberler, Geyve, Gündem, Manşet, Sakarya, Siyaset, Yaşam

Büyükşehir Başkan Adayı Yüce’den İlk Açıklama…

“İl başkanımızın şemsiyesi altında çalışacağız”

AK Parti Büyükşehir Belediye Başkan adayı Ekrem Yüce, AK Parti Grup Toplantısı çıkışında ilk açıklamasını yaptı. Yüce, “ Sakarya gönül belediyeciliği yaşayacak. İl Başkanımızın şemsiyesinin altında çalışacağız”dedi.

31 Mart 2019’da gerçekleşecek yerel seçimlerde Ak Parti’nin Sakarya Büyükşehir Belediye Başkan adayı olarak açıklanan Ekrem Yüce’den ilk açıklama geldi.

AK Parti Grup Toplantısı sonrası ulusal medyaya konuşan Yüce , “Liderimiz, gönlümüzün Başkanı, dünya lideri, Cumhurbaşkanımızın yürekten şükranlarımı arz ediyorum. Mesai, yol arkadaşlarına, Genel Başkan Yardımcılarına ve milletvekillerime şükranlarımı arz ediyorum. Ben de Cumhurbaşkanımızı, bilin ki mahcup etmeyeceğim. Sakarya’da İl Başkanımızın şemsiyesi altında bütün ekiplerimizle milletvekillerimizle yoğun bir şeklide farklı bir Sakarya’yı sizlere takdim edeceğiz. Sakarya gönül belediyeciliği yaşayacak, gönül belediyeciliğin örneği olacak ve hizmetlerin en başında olacak” şeklinde konuştu.

Geyvemedya/Haber Merkezi

 

1051 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle