Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 24 Temmuz 2017 | Alt Haberler, Geyve, Gündem, Manşet, Sakarya, Sür Manşet, üst Haberler

Büyükşehir Asfalt Programına Geyve’den İsyan

GÜNDEME BOMBA GİBİ DÜŞTÜ

Sakarya Büyükşehir belediyesi tarafından yapılan yatırımların dağılımındaki adaletsizlik iddiası Geyve’de yine konuşulmaya başlandı. Ak Partili yöneticinin mahalle yollarında yapılacak asfalt çalışmalarındaki isyanı bir kez daha gündeme bomba gibi düştü.

İlçe’de Büyükşehir’in yatırım adaletsizliği başlığı altında diğer ilçelere yapılan hatta son olarak bir köy olan Hacımercan’da başlatılan sporsal yatırımların Geyve’ye yapılmadığı tartışması sürerken şimdide Ak Parti’li yönetici İbrahim Çelik’in Sosyal medyada paylaştığı Büyükşehir’in asfalt adaletsizliğini gösteren asfalt yatırımı paylaşımı gündeme bomba gibi düştü.

Daha öncede gündeme geldi.

Büyükşehir’in Geyve’ye yapılan yatırımlarına bakıldığında hep bir eksiklik olduğu görüldü.Daha öncesinde Akyazı Belediyesi Meclisinde tartışmalara neden olan Yatırım bütçeleri görüldüğünde ilçeler arasındaki adaletsizliği hemen göze çarpmıştı.

Geleceğimiz olan gençlerimiz için övünürken Büyükşehir Geyveli gençleri bir türlü görmedi. Büyükşehir Belediyesi tüm ilçelere hatta köylere bile sporsal tesislere imzayı atarken Geyve’nin gençlerine ve geleceğine bu yatırımı çok gördü.

Şimdi de Mahalle Yolları Asfalt Programı

Büyükşehir Belediyesinin yaz programında yer alan ilçelerdeki mahalle-köy yollarındaki hizmet adaletsizliğine isyan bu sefer de Ak Parti’nin Geyveli yöneticisi İbrahim Çelik’ten geldi.

Ak Partili Çelik sosyal medya sayfasında “Büyükşehir’in güney Bölgesine Hizmet adaleti başlığı altında yaptığı paylaşımda 28 Köyü olan Pamukova’ya 27 Km., 65 köyü olan Geyve’ye 16 km. asfalt programlandığı belirtilerek, İşte Asfalt işte Adalet” yazılı sitem ve isyan dolu mesajı paylaştı.

Geyve Belediyesi ise tüm bu söylemlere rağmen “kötü komşu insanı ev sahibi yapar”deyimindeki gibi çalışmalarına ara vermeden devam ediyor.

Ercan DEMİR-Geyvemedya.com

İŞTE O PAYLAŞIM

3824 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

Büyükşehir Asfalt Programına Geyve’den İsyan için 1 yorum

  1. MİSAFİR dedi ki:

    MADEM ADALET İSTENİYOR
    ADALETİ HER KONUDA VE İŞ DE SAĞLAMAK LAZIM .
    NASIL ANLARSANIZ O ŞEKİLDE YORUMLAYIN

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle