Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 20 Ekim 2014 | Alt Haberler, Ekonomi, Geyve, Manşet, Teknoloji

YILMAZ TRAKTÖR  BurTarım – 2014 Fuarın Gözdesi…

 

yilmaz-traktor-bursa-tarim-fuari-2014- (5)Geyve İlçesinde, Traktör ve Tarım Ekipmanları iş kolunda hizmet veren    “YILMAZ  Traktör ” katıldığı BurTarım – 2014 Fuarının da gözdesi oldu.

YILMAZ Traktör Standında;Tuncay Bitirim, Aydın Yılmaz, Burhan Demirtaş, Emre Öztürk, Fehmi Uysal ve Uğur Yılmaz. ERYİĞİT Traktör Standında; Erkan Uysal Ercan Erol, Sami Çaylak, Abdullah Hasret, Yiğithan Uysal, Altan Akyol’un fuar süresinde gösterdikleri performansları, müşteri memnuniyetlerini ön planda tutmaları, satış sonrası hizmetleri sonuucunda kazandıkları güvenleri ile firmalarının başarılı ve verimli bir fuar geçirmelerini sağladı.

Geçen yıl kazandıkları ülke birinciliklerini, bu yılda mutlaka tekrarlayacaklarını açıklamaları ise öz güvenlerinin ve satış performanslarının ne kadar yüksek olduğunu göstermekte.

BurTarım – 2014 Fuarını gezmek amacı ile gelen Geyveli çiftçiler de, uğradıkları Yılmaz Traktör ve Eryiğit Traktör stantlarında yöneticiler ve ilgili görevliler tarafından sıcak bir ilgi ile karşılandı ve ikramlarda bulunuldu.

 Namık Cihan. Geyvemedya.com

 

3305 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle