Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 27 Mart 2019 | Alt Haberler, Geyve, Gündem, Manşet, Sakarya, Siyaset, üst Haberler, Videolar

Bürokrasi’de Ekrem Yüce Farkı
 Yatırımlar sürecek

Cumhur İttifakı’nın AK Parti Sakarya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ekrem Yüce ‘Tren alttan ya da üstten şehre gelecek’ dedi. Seferler başladı. Yüce yatırımların durduğu dönemde katlı kavşak için devreye girdi 29 Mart’ta Topça Kavşağı hizmete girecek.

GEYVE’NİN ŞANSI

Sakarya’nın yetiştirdiği ender bürokratlardan Ekrem Yüce, ÇAYKUR ve Doğu Karadeniz Kalkınma Ajansı’ndaki başarılı çalışmalarının ardından Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Adayı olarak gösterildi. Yüce’nin uzun yıllar üst düzey devlet görevlerinde bulunması, şehrin kronik sorunlarına daha başkan seçilmeden çözüm üretmesini sağladı.Bu süreçte Yüce’nin Büyükşehir Belediye Başkanı seçilmesiyle memleketi olan Geyve’de de bir çok yatırımda imzası olacağı düşünülüyor.

TREN GARA GELDİ
AK Parti’nin Sakarya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ekrem Yüce adaylığı açıklandıktan sonra ‘O tren gara gelecek’ çıkışı yaptı. Yüce iddialı çıkışını, “alttan ya da üstten. Orasını ben bilemem ancak şehirle özdeşleşen Ada Ekspresi gara gelecek” diyerek sürdürdü. Yıllardır gara gelmesi için mücadelesi yapılan Ada Ekspresi, Ekrem Yüce’nin bürokrasideki ağırlığı nedeniyle seferlere başladı. Sakarya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ekrem Yüce’nin Ankara bağlantıları nedeniyle hızlanan bürokrasi şehirdeki beklentinin gerçekleşmesine neden oldu.

KATLI KAVŞAK TAMAMLANDI
Ekrem Yüce 15 aydır çileye dönüşen TOPÇA Katlı Kavşağı için devreye girdi. Hükümetin yatırımları durduğu dönemde harekete geçen Yüce, bölge esnafını ve sürücüleri bıktıran çalışmanın hızlanmasını sağladı. TOPÇA Kavşağı çıkartılan ödeneğin ardından yoğun bir mesai ile tamamlandı. 29 Mart’ta araç trafiğine açılacağı duyurulan katlı kavşak şehrin kuzey ile bağlantısında ki trafik yoğunluğunu azaltacak. Sakarya’ya hizmet için kolları sıvayan Ekrem Yüce’nin belediye başkanı seçilmeden bürokrasi de ki ağırlığını kullanarak çözüme kavuşturduğu iki önemli proje gelecek için umut verdi.

DEV YATIRIMLAR GELECEK
Cumhur İttifakı’nın AK Partili başkan adayı Ekrem Yüce’nin kamuoyu ile paylaştığı projeleri hayata geçirmek için kaynak sıkıntısı yaşamayacağı konuşuluyor. Gerek belediye gerekse Ankara’dan aktaracağı kaynaklarla şehrin dört yanına hizmet götürmesi beklenen Ekrem Yüce’nin yıllardır aşılamayan Ankara Bürokrasisini bireysel becerileriyle aşacağına 7’den 70’e herkes inanmaya başladı.

 

 

1202 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle