Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 12 Temmuz 2018 | Alt Haberler, Geyve, Gündem, Köyler, Manşet, Sür Manşet, Yaşam

Burhaniye Mahallesinden Asfalt Teşekkürü

ASFALT TEŞEKKÜRÜ

Geyve Belediyesinin mahalle/köy içlerindeki yol bakım onarım ve asfalt çalışması devam ediyor.

Burhaniyeli vatandaşlar Geyve Belediyesi tarafından asfaltlanan köy içi yolları için Belediye Başkanı Murat Kaya’ya teşekkür etti.

Sakarya’nın güney ilçeleri arasında kendi imkanlarıyla asfaltlama çalışması yapan tek belediye olan Geyve Belediyesinin sathi asfalt kaplama çalışmaları aralıksız devam ediyor. Vatandaşın ulaşım açısından zorluk çekmemesi için belirlenen program dahilinde tüm köy içlerinde yapılacak olan çalışmaların Koru boğazı köylerindeki bölümü Burhaniye Köy içinin asfaltlanması ile tamamlandı.

Daha öncesinde Doğantepe, Saraçlı, Koru, Bağcaz, Güney ve Belpınar’daki çalışmalar tamamlanmıştı.

Burhaniye Mahallesinden eski muhtar Zekeriya Çoban; “Eski yollarımızın harap bir durumda olması nedeniyle Belediye Başkanımızdan yollarımızın yapılması konusunda bir talebimiz olmuştu. Kendisi bu istediğimizi kırmayarak yolumuzu asfalt ile buluşturdu. Geyve Belediyemizin çalışmaları sonucu yazın tozdan kışın çamurdan kurtulduk. Bizim için büyük önem arz eden bu hizmeti ayağımıza getirdiği için Başkanımıza ve çalışma arkadaşlarına teşekkür ediyoruz’ dedi

Ercan DEMİR-Geyvemedya.com

1509 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle