Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 22 Şubat 2018 | Alt Haberler, Geyve, Köyler, Manşet, üst Haberler, Yaşam

Burhaniye Mahallesinde Halk Toplantısı Yapıldı

Burhaniye Mahallesinde Halk Toplantısı Yapıldı

Geyve’de yapılan halk toplantıları kapsamında Burhaniye Mahallesinde (Köyünde) mahalle ziyareti ve mahalle sakinleriyle toplantı yapıldı.

Programa Kaymakam İlyas Memiş, İlçe Jandarma Komutanı J. Yzb. R. Gökhan Civek, İlçe Müftüsü Ali Erhun, Orman İşletme Müdürü Celalettin Kaba, İlçe Yazı İşleri Müdürü Atilla Vardar, İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Tahir Taş, Halk Eğitim Merkezi Müdürü Mustafa Doğan, İlçe Gıda, Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü Temsilcileri Ziraat Mühendisi Süleyman Eksik ve Veteriner Hekim Feride Celasin, İlçe Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Araştırma Görevlisi Halil Serin, Sedaş Bölge Sorumlusu Levent Akın, Burhaniye Mahalle Muhtarı Recep Kara ve mahalle sakinleri katıldı.

Toplantıda mahalle muhtarı ve vatandaşlarımızın mahalleleriyle ilgili sorunları ve talepleri görüşüldü. Kaymakam İlyas Memiş; halk toplantılarının vatandaşlarımızın sorunları ve taleplerinin mahalle sakinleriyle görüşülerek ve yerinde incelenerek tespit etmek için yapıldığını, vatandaşlarımızın bu talep ve sorunlarının ilgili kurumlara iletileceğini ve çözülmesi için de gerekli takibin yapılacağını belirtti.

Ercan DEMİR-Geyvemedya.com

2799 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle