Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 03 Ocak 2018 | Alt Haberler, Geyve, Gündem, Manşet, Sür Manşet, üst Haberler

BULUR Güven Tazeledi…

BULUR Güven Tazeledi…

Geyve Esnaf ve Sanatkarlar Odası Olağan Genel Kurulunda, İsmail Bulur tekrar seçilerek güven tazeledi.

Geyve Sosyal Gelişim Merkezi Salonunda yapılan Genel Kurula; Hasan Ali Şan (SESOB Başkanı), Erhan Çavuş (SGK İl Müdürü), Tekin Kaya (İŞKUR İl Mdr.), Hüseyin Ulukaya (SGK İl Md. Yrd.), Fatih Akın (Pamukova AK Parti İlçe Bşk.), Yusuf Baran (İYİ Parti Geyve İlçe Başkanı), Recep Güner (CHP Geyve İlçe Başkanı), Süleyman Pınar (Geyve Muhtarlar Derneği Başkanı ), İsmail Aşçıoğlu (Geyve Sulama Birliği Başkanı), Gürsel Işık (Küçük Sanayi Sitesi Yön. Kur. Bşk.), konuk oda başkanları, delegeler katıldı.

Verilen bir önerge ile; Hasan Ali Şan (SESOB Bşk.), Muhittin Kılıç (Sakarya Sandalyeciler ve Mobilyacılar Odası Bşk.), İbrahim Çokluk (Sakarya Terziler ve Konfeksiyoncular Odası Bşk.), Sabri Günay (Pamukova Esnaf ve Sanatkarlar Odası Bşk.), Aykut Yurt (Geyve Şoförler ve Otomobilciler Odası Bşk.) Divan üyeliklerine seçildi.

Saygı Duruşu ve İstiklal Marşının birlikte söylenmesi sonrasında, Divan’a tutanakları imzalama yetki verilmesi oylandı ve kabul edildi.

Yönetim Kurulu Faaliyet Raporu, Denetim Kurulu Raporu, Bilanço-Gelir Gider Hesapları okundu ve oylama sonunda ibra edildi.

Yeni dönem çalışma programı, tahmini bütçe okundu ve oylama sonunda kabul edildi. SESOB Bşk. Hasan Ali Şan, İŞKUR İl Mdr. Tekin Kaya kısa konuşmalarında yeni uygulamalar ile ilgili açıklamalarda bulundu. 

İsmail Bulur teşekkür konuşmasında, yapılan toplantılarda kendilerine desteklerini sunan İlçe Kaymakamı İlyas Memiş’e ve Sakarya BB Bşk. Zeki Toçoğlu’na, önceki yönetim kurulu üyelerine teşekkür etti.

Seçim sonunda yönetim şöyle oluştu;

Geyve Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı; İsmail Bulur.

Yönetim Kurulu Üyeleri; Saim Taşpınar, Ali Öztürk, Akif Öncü Özkan, Muzaffer Yüksel, Ali Kır, Metin Doğru.

Denetleme Kurulu; Ahmet Zafer Zeytinoğlu, Şaban Eriş, Sina Tukat.

Namık CİHAN-Geyvemedya.com

3244 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle