Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 10 Ekim 2011 | Manşet, Yaşam

BULMACA ÇÖZMEDE RAKİP ARIYOR.

Gaffar YILDIRIM Bulmaca Çözmede Türkiyede Kendisine Rakip Arıyor..


Gaffar YILDIRIM 1950 Geyve Doğumlu Halen Geyve ilçemizde Hikamet Etmektedir.

 

Gaffar Yıldırım Tarih bilgisi ilede kendine güveniyor okuduğu kitapları ezberlediğini belirten Yıldırım Okuduğu Kitapları (2.000 yakın kitap) Mezun Olduğu Geyve ATATAÜRK  İlköğretim Okuluna Bağışlamış .

 

 

Boş zamanlarında bulmaca çözen Yıldırım Seri Bir şekilde Bulmaca çözdüğünü çevreden ve arkadaşlarının kendine rakip aradığını belirtiyor. Türkiyede Bulmaca Çözme (hızlı şekilde en hızlı) çözme kategörisinde kendine rakip arıyor.

Foto&Haber:Şeref ELMA

2457 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

Bulmaca Çözmede Rakip Arıyor.. için 3 Yorum

  1. emrah dedi ki:

    evet cok guzel ve gereklı bır haber

  2. fatma dedi ki:

    yorum yazan arkadaşımız bulmacanın insan zekasına katkısını bilseydi bu yorumu yazmaktan utanırdı . ayrıca alzaymer hastalığını önemli oranda engellediği bilimsel bir gerçektir lütfen bu tür kişileri alay konusu yapmayın

  3. M.Hamdullah ERGİN dedi ki:

    Slm. Bulmaca ile uğraşmak beyin sporudur. Kemdine çok güvenenler varsa hangi Gazetenin bulmacası olursa olsun alsın gelsin. Bugün çözelim. Güvenilir bir yere teslim edelim. yarın bakalım. İsteğe göre zaman da belirleyebiliriz. HODRİ MEYDAN. Saygılar.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle