Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 30 Kasım 2017 | Alt Haberler, Eğitim, Geyve, Manşet, üst Haberler

Bu Vatan Ya Bizimdir Ya da Hiç Kimsenin

Bu Vatan Ya Bizimdir Ya da Hiç Kimsenin

Geyve Kaymakamlığı, Milli Eğitim Müdürlüğü ve İlçe Müftülüğünün düzenlediği Değerler Eğitimi programında konuşan Tarihçi Yazar Mustafa Turan: “Bu vatan ya bizimdir ya da hiç kimsenin!”dedi.

Geyve Anadolu İmam-Hatip Lisesi salonunda düzenlenen programa ilçe Milli eğitim Müdürü Mehmet Doğan, İmam-Hatip Lisesi müdürü Erol Erdem, METEM müdürü Tekin Bayer, Geyve Anadolu Lisesi müdürü Ahmet Akkuş, Elvan Bey Anadolu Lisesi müdürü Mehmet Aydoğan, öğretmenler ev öğrenciler katıldı.

Açılış konuşmasını yapan Milli Eğitim Müdürü Mehmet Doğan: “Gençler, davetimize icabet eden değerli Yazarımız Mustafa Turan hocamızın vereceği konferansı can kulağıyla dinleyerek, ders almanızı tavsiye ediyorum.” dedi.

Eğitimci Yazar Mustafa Turan yapmış olduğu konuşmada özetle şunları söyledi: Her işin başı edeptir. Edep, kişinin değerini yüceltir. Vatan sevgisi imandandır. Vatan, millet, bayrak, aile birliği gibi vazgeçilmez değerlerimiz vardır. Bu değerlerimizi canımız pahasına korumalıyız.  

Ercan DEMİR-Geyvemedya.com

 

1757 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

Bu Vatan Ya Bizimdir Ya da Hiç Kimsenin için 1 yorum

  1. Mustafa Şanlı dedi ki:

    Hemen her sene dinlediğimiz bu yazar bey hep aynı şeyleri anlatıyor ve tek bir ses tonu ile… inanı sıkıcı oluyor; anlattıkları doğrudur ve faydalıdır ama tarzı sıkıcı geliyor. programı izleyen öğretmenler ve müdürler de öğrencilerin dinlemediğinin farkındalar… yapmayın lütfen; dersi dinlemek daha iyi ve faydalı olurdu. yazar beyin de kendini yenilemesi gerekir. ve bir konuşma 2 saate yakın sürmemeli. konuştuğunuz kitle yetişkinler değil; gençler…

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle