Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 01 Mayıs 2013 | Gündem

Bu nasıl işçi bu nasıl bayram

Sendikalar 1 Mayıs’ı Taksim’de kutlama inadından vazgeçmedi.

bu_nasil_isci_bu_nasil_bayram_5621

İşçi sendikaları, “1 Mayıs’ta Taksim’deyiz” inadından vazgeçmedi. İstanbul Valisi,“Taksim’e çıkmak kesinlikle yasak” cevabını verdi. Ancak sendikalar, meydan düzenlemesi nedeniyle inşaat halindeki Taksim’de miting yapmak için ısrar etti. Çalışmalar nedeniyle küçük bir alanın kaldığı meydana, on binlerce insanınyığılmasının, güvenlik açısından doğuracağı sakıncalar görmezden gelindi.

İSTANBUL’DA TOPLU TAŞIMA İPTAL

İstanbul’da, “Sokağa çıkma yasaklarına” benzer önlemler alındı. Deniz otobüsünden, metroya, metrobüsten otobüs seferlerine kadar pek çok toplu ulaşım aracının çalışmamasına rağmen işçiler Taksim’e girmeye çalışıyor.

RESTLEŞME GAZA BOĞDU

Taksim restleşmesi bugün Beşiktaş’ı, Mecidiyeköy’ü, Taksim’i gaza boğdu. Polis Beşiktaş, Şişli ve Mecidiyeköy’de toplanan gruplara tazyikli su ve biber gazı ile müdahale etti.

Yüzleri kapalı marjinal örgüt mensuplarının polise taş ve molatofla karşılık vermesi dikkatlerden kaçmadı.

ISTANBUL'DA 1 MAYIS

”MARJİNAL GRUPLARA MÜDAHALE ETTİK”

İstanbul Emniyet Müdürlüğü, yaptığı açıklamada küçük marjinal gruplara Beşiktaş’ta güvenlik güçlerince müdahale edildiğini belirterek, diğer bölgelerdesükunetli tablonun muhafaza edildiğini bildirdi.

ISTANBUL'DA 1 MAYIS

KAYNAK:www.ensonhaber.com

1224 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle