Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 27 Nisan 2018 | Alt Haberler, Geyve, Gündem, Manşet, Siyaset, üst Haberler, Videolar

Bu Bir Veda Değil, Yeni Hedefler ve Yeni Başlangıçların Buluşması

Bilecik Belediye Başkanı Geyve Adliyesi eski hakimlerinden Selim Yağcı, görevinden istifa ederek, AK Parti Milletvekilliği için aday adayı olduğunu açıkladı.

Bir dönem Geyve adliyesinde hakimlik yapan ve görevi süresince Geyvelilerin büyük sevgisine mazhar olan Bilecik Belediye Başkanı Selim Yağcı Ak Parti’den milletvekili aday adayı olabilmek için Belediye Başkanlığı görevinden istifa etti.Yağcı ilk önce Belediye çalışanlarına veda etti.

2004 yılından bu yana Bilecik Belediye Başkanlığı görevini halkımızın desteği ve teveccühü ile büyük bir onur ve bitmeyen heyecanımla 14 yılı aşkın bir süredir siz çok değerli çalışma arkadaşlarımızla ve Belediye Meclis Üyelerimizle birlikte şehrimize hizmet etmek nasip oldu.

24 Haziran 2018 tarihinde yapılacak erken Genel Seçimlerde Adalet ve Kalkınma Partimizden Milletvekili aday adayı olmak üzere büyük bir sorumluluk ve onuru daha üst seviyede gerçekleştirmek ve tüm Bilecik’imize hizmet edebilmek amacıyla Bilecik Belediye Başkanlığı görevimden İstifa ediyorum.

15 yıl boyunca ata toprağı, ecdat yadigarı Dirilişin Şehri Bilecik’imizde siz değerli Belediye Meclis Üyelerimizle ve çalışma arkadaşlarımızla ilklere imza attık, çok şeyi başardık. İlk günkü aşkla çıkmış olduğumuz bu kutlu yolda şehrimize hizmet noktasında gece gündüz demeden, büyük bir gayret ve özveri içerisinde çalıştık, hemşehrilerimize en iyisine sunmak adına var gücümüzle hizmetlerde bulunduk. Gayretleriniz ve özverileriniz sebebiyle ilk günden bu yana aramızda olan ve olmayan bütün çalışma arkadaşlarıma ve Belediye Meclis Üyelerimize ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Bu bir veda değil, bu yeni hedeflere ulaşma noktasında şehrimize en iyi hizmeti sunmak adına yeni başlangıçların buluşması. Benden yana hakkım varsa helal olsun. Allaha emanet olun.
Hep Birlikte Daha İyiye Daha Güzele .

Selim Yağcı, dah asonra  AK Parti İl Başkanlığında düzenlediği basın toplantısında buruk bir başlangıç yaptığını söyledi.

İyisiyle kötüsüyle 14 yıldır şehir için bir şeyler yapmaya çalıştıklarını anlatan Yağcı, “Allah’a şükürler olsun bu zamana kadar hayal denilen bir çok projeler gerçekleştirdik. Partimizde üç dönem kuralı var. Bunu çok doğru buluyorum. Bizim de üçüncü dönemimiz son bulacaktı. Hem şehrimize hem ülkemize daha farklı konumda hizmet etmemiz gerektiğine inandım. Cumhurbaşkanımız ve genel merkez ile görüşmelerim sonucu aday adayı olabileceğim onaylandı.” dedi.

Hakimlik mesleğini 14 yıl önce radikal bir kararla bırakarak Bilecik’e hizmet için yola çıktığını vurgulayan Yağcı, “Yine radikal bir kararla daha süremiz varken kentime farklı alanda hizmet edebilme noktasında sizlerin huzurunuzdayım. Allah çıktığımız bu yolda hayırlı mübarek eylesin. Ben bu işe başladığımda oğlum orta okula gidiyordu. Eşim ve çocuklarıma ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Onların katsıkı olmadan bu işler olmaz.” ifadelerini kullandı.

Yağcı’nın konuşması sırasında eşi Fatma Yağcı’nın gözyaşlarını tutamadığı görüldü.

2948 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle