Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 28 Haziran 2019 | Alt Haberler, Geyve, Gündem, Manşet, Sakarya, üst Haberler

Borsa’dan Hayırlı Olsun Ziyareti

STB’den Hayırlı Olsun Ziyareti

Sakarya Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Üyeleri Meclis Başkanı Avni Uçar ve Yönetim Kurulu Başkanı Adem Adem Sari Başkanlığında Geyve Belediye Başkanı Murat Kaya ‘yı makamında ziyaret etti.

Borsa Yönetim Kurulu Üyeleri, yerel seçimler sonrasında Başkan Kaya’ya başarılar dilediler. Geçmiş dönemde ilçenin tanıtımı, ekonomik ürünlerinin değerlendirilmesi konusunda Geyve Belediyesi ile birlikte çalıştıklarını, ifade eden Borsa üyeleri önümüzdeki süreçtede bu çalışmaların devam etmesi konusunda mutabakat içerisinde olacaklarını  ifade ettiler.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade eden Geyve Belediye Başkanı Murat Kaya; Bugüne kadar İlçemizin değeri olan konularda borsamız ile birlikte çalıştık.Bunda da gayet başarılı olduk.Markamızın oluşmasında, fuarlara katılımlarda İlçemiz ile birlikte Sakaryamızın tanıtımına öncülük ettik.İnşallah önümüzdeki dönemde de güzel işlere birlikte imza atacağız dedi.

Ziyaret esnasında Geyve’nin saygın iş adamlarından Recep Hammaz ile Borsa Yönetim Kurulu Sayman Üyesi Ali Fuat Alaylı, Yönetim Kurulu Üyeleri, Nihat Yılmaz , Vedat Arslan ve Serkan Kayınova Nizamettin Sarı’da bulundu.

Erdinç TUNA-geyvemedya.com

528 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle