Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 06 Ağustos 2019 | Alt Haberler, Geyve, Gündem, Manşet, üst Haberler, Yaşam

Böreğin ve Baklavanın Adresi SARFE Geyve’de Açıldı

” SARFE ” Açıldı…

Geyve İlçesi Camii Kebir Mahallesi Hal Sokak ( Şenol Kamış Meydanı ) ta ” SARFE UNLU ” sevenlerinin katıldığı mini bir törenle hizmete açıldı.

1999 yılında SİNİ BÖREK adı ile üretime başlayan firma, daha sonra SARFE ( SARFE; Nurlu Yıldız demek.) adını alarak ve üretimini fabrikasyona taşıyarak mamullerini yurt dışına satmaya başladı. Günümüzde; Avrupa’nın ve Arap Ülkelerinin bir çoğuna ürünlerini ihraç etmektedir.

İlçe çarşısında açılan iş yerinde; her türlü unlu ürünleri bulmak mümkün. Alınan bilgilere göre; 18 çeşit börek ve farklı türlerde de tatlıları ile çok iddialılar. Ayrıca; “Göynüklü Ömer Usta” nın dondurma çeşitleri de sunulmakta.

Açılış programına katılan konuklara; ürünlerinden bolca ikram etmeleri de dikkatlerden kaçmadı. Geyvelilerin de açılışa yoğun ilgi gösterdikleri görüldü.

Açılışa; Pamukova Belediye Bşk. Yrd. Osman Yılmaz, Pamukova Büyük Birlik Partisi İlçe Başkanı Orhan Sever, Pamukova İlçe Jandarma Karakolu J. Kd. Bşçvş. Mustafa Alpaydın da katıldı. Açılış kurdelesi kesimi öncesinde Geyve Hastepe Camii İmam Hatibi Ahmet Çelik hayırlı olsun-bereket duası yaptı. Programa katılan konular birlikte kurdeleyi kestiler.

İş yeri sahibi Nevzat Sever kısa açıklamasında şunları söyledi; “Kalitemiz ve çeşitli ürün yelpazemiz ile iddialı olduğumuz iş yerimizin açılışına katılarak bizleri onurlandıran ve varlıkları ile bizlere güç veren Geyveli ve Pamukovalı dostlarımıza çok teşekkür ederim. Ürün kalitemiz ile hizmet vermekten mutluluk duyarız.”

Namık Cihan/ Geyvemedya.com

3110 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle