Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 30 Mayıs 2011 | Manşet, Spor

Boğaz Derbisinde Gergin Anlar

BOĞAZKÖYSPOR 1-2 ALİFUATPAŞASPOR
2. Amatör Geyve grubundaki ilk maçta grubun iddiasız iki ekibi Boğazköyspor ile Alifuatpaşaspor’un maçı vardı..

Boğazköyspor’un öne geçmesine rağmen Alifuatpaşa spor oyuna 2. Yarı ağırlığını koyarak karşılaşmadan 2-1 galip ayrıldı.

KIZILKAYASPOR 0-5  KARAÇAMSPOR

Grubun finali niteliğindeki karşılaşmada Karaçamspor güçlü rakibi Kızılkayaspor’u etkili oyunu ve müsabakayı süslediği güzel golleri ile 5-0 mağlup etti.

Her  iki takımda şampiyonluk için mücadele ettiği karşılaşmada maçın orta hakeminin verdiği  yanlı ve gereksiz kararlar  karşılaşmanın zaman zaman sert ve agresifleşmesine sebep oldu.

Her iki takımın oyuncu ve yöneticilerinin oyuna hakim olmaları sebebi ile karşılaşma herhangi bir üzücü olay olmadan Karaçaspor’un 5-0 galibiyeti ile sona erdi.

Karşılaşma sonunda açıklamada bulunan Kızılkayaspor Kulübü Başkanı Murat ÇAKMAK;her iki takımında bölgemizin köy takımları olduğunu , ve bu güzelliği sahayada yansıtabilmek umudu ile çıktığımız maçta maçın orta  hakemi verdiği yanlı kararları ile karşılaşmayı seyrinden çıkararak çirkefleştirmiştir.Ama biz yinede susma hakkımızı kullanarak her türlü misafirperverliğimizi hakem ve gözlemci heyetine gösterdik.Hakkımızı fedarasyon nezdinde aramaya devam edeceğiz,dedi

 

2068 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle