Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 09 Ocak 2018 | Alt Haberler, Geyve, Manşet, Sakarya, Siyaset, üst Haberler

Birim Başkanları Toplandı

Birim Başkanları Toplandı.

AK Parti İl Teşkilatı tarafından Sakarya Yerel Yönetimler İstişare Toplantısı düzenlendi.

Her ay ayrı bir ilçede düzenlenen toplantıya bu sefer Adapazarı İlçe Başkanlığı ev sahipliğini yaptı.

Toplantıya AK Parti İl Başkanı Fevzi Kılıç, İl Yönetim Kurulu Üyeleri, İlçe Başkanları, Belediye Başkanları ve Meclis Üyeleri katıldı. Geyve İlçesinden; İlçe AK Parti Başkanı Abdullah Özdemir ve Birim Başkanları katıldı.

Toplantının açılışında konuşan AK Parti İl Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı Yunus Tever, “AK Parti kurumsal kimliği olan bir partidir. Tüm sorunların çözümü parti içi istişarelerle yapılır” diyerek istişare toplantılarının önemine değindi.

Programda meclis üyeleri adına Akyazı Belediyesi Meclis Üyesi Abdurrahim Atmaca, Adapazarı Meclis Üyesi Hatice Genç, Geyve Meclis Üyesi Abdullah Özdemir ve Arifiye Meclis Üyesi Vahit Sandal söz aldı. Toplantıda Belediye Başkanları adına Kocaali Belediye Başkanı Ahmet Acar, İlçe Başkanları adına da Serdivan İlçe Başkanı Osman Çelik konuşma yaptı.

Ak Parti İl Başkanı Fevzi Kılıç, partinin kurucularıyla yaptıkları toplantının ardından ikinci buluşmanın yerel yönetim istişaresi için olduğunu vurguladı. Önümüzdeki günlerde de sivil toplum kuruluşu temsilcileriyle buluşacaklarını ifade eden Kılıç; “AK Parti kurumsal prensipleri olan bir partidir. AK Parti bu kurumsallığını her yerde uygulamaktadır” dedi.

Kılıç sözlerini şöyle sürdürdü: Ben de 6 yıl kadar meclis üyeliği görevinde bulundum. Bu konularda tecrübe sahibiyim. Biz belediye başkanlarımızın, meclis üyelerimizin ve teşkilatlarımızın bugüne değin yaptığı çalışmalarından memnunuz. Toplantıya katılan partililerimize de katıldıkları için çok teşekkür ediyorum. Biz birlikte büyük bir aileyiz” diye konuştu.

Namık CİHAN-Geyvemedya.com

1703 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle