Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 20 Mart 2019 | Alt Haberler, Geyve, Gündem, Manşet, Siyaset, Sür Manşet, Videolar

Bir Tane Gencime Bir Leke Gelecekse, Ben Belediye Başkanı Olmayayım.

Bir Tane Gencimin Bir kenarına Leke Gelecekse, Ben Belediye Başkanı Olmayayım.

Geyve Belediye Başkanı Murat Kaya, dün akşam Safıbey mitinginde yaşanan olaylar sonrası “Miting alanı ne güzeldi, herkese yaptıklarımızı, yapacaklarımızı anlattık.Onlarda dinlediler.Ama bazı istenmeyen olaylar yaşanmıştır.Bunlara uymadık, uymayacağız.”Sizler benim çok değerlimsiniz.Yani ben bir tane gencimin bir kenarına leke gelecekse belediye başkanı olmayayım”, dedi.

Geyve Belediye Başkanı , Cumhur İttifakı belediye Başkan adayı Murat kaya, Safıbey Mitingi sonrası seçim irtibat bürosunda vatandaşlarla bir araya geldi.

Başkan Kaya, dün akşam Safıbey Mahallesinde vatandaşlar ile bir araya gelmemizi hazmedemeyen kişilerin çıkardığı olaylar sonrası miting sonrası seçim bürosunda açıklamalarda bulundu.

Başkan Kaya konuşmasında; gittiğimiz her yere gümbür gümbür gidince muhalefetin morali bozuldu.Özellikle gençlere seslenen başkan Kaya, kendisinin 4. Seçimi olduğunu, daha önceki seçimlerde de bunları gördüklerini, bu akşam Safıbey Mahallesinde yapılanların münferit bir hareket olduğunu kesinlikle Safıbey Mahalle sakinleri ile bir alakasının olmadığını söyledi.O köydekilerinin kendilerinin arkadaşı ve dostları olduğunu , yıllarca karşılıklı ticaret yaptıklarını ifade eden Başkan Kaya; Miting alanı ne güzeldi, herkese yaptıklarımızı, yapacaklarımızı anlattık.Onlarda dinlediler.Ama gündüzden kurulan tezgah ile böyle bir olay yaşanmıştır.Bunlara uymadık, uymayacağız.Sizler benim çok değerlimsiniz.Yani ben bi tane gencimin bir kenarına leke gelecekse belediye başkanı olmayayım dedi.

DEVAMI VİDEODA..

2704 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle