Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 07 Şubat 2018 | Alt Haberler, Geyve, Gündem, Manşet, Sakarya, Siyaset, üst Haberler

Bilge Başkan Sakarya’da

Saadet Partisi’nde kongre hazırlığı

Saadet Partisi Geyve ilçe başkanı Fikret Özer’den kongreye davet açıklaması

Saadet Partisi Geyve İlçe teşkilatı, 18 Şubat 2018 pazar günü saat 14:00 te yapılacak olan ve Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu’nun katılacağı 6.OLAĞAN SAKARYA İL KONGRESİ’ ne katılım çalışmalarını sürdürüyor.

Bu çerçevede Geyve ilçe teşkilatı toplantılarını eksiksiz ve yoğun katılım ile gerçekleştiriyor. İlçenin değişik yerlerinde pankart asma çalışmalarımı da tamamlandı.

Saadet Partisi Geyve İlçe Başkanı Fikret Özer; Saadet Partisi Geyve İlçe teşkilatı olarak gençlik teşkilatımız ve kadın kollarımız ile birlikte Sakarya il kongremize yoğun bir kartalım ile destek olacağız. Katılım ile ilgili organizasyonlarımızı tamamlamış bulunmaktayız. Yapmış olduğumuz mahalle ziyaretlerinde seçmenimiz ile buluşma ile birlikte kongreye davetimize de yapıyoruz. Seçmenimizden, genel başkanımızı daha iyi tanıyabilmeleri ve milli görüşün günümüz ülkemiz ve bölge sorunları ile ilgili tespit ve çözüm yollarını canlı dinlemeleri için davette bulunuyoruz.

Gerçekleştirilecek olan kongrenin Geyvemiz ve Sakaryamız adına yeniden diriliş ve yükseliş için bir fitil yakması umudu ile tüm teşkilat mensuplarımız, parti mensuplarımız üstün gayret göstermektedir.

18 Şubat Pazar günü saat 14:00 te, Sakarya Atatürk Kapalı Spor Salonunda yapılacak olan kongremize tüm Geyveli hemşehrilerimizi davet ediyoruz. Kongreye katılım için İlçemizden de ücretsiz araç kaldırılacaktır.

Katılım ile ilgili bilgi almak isteyenler teşkilat mensuplarımız ile irtibata geçebilirler.

2141 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle