Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 01 Ağustos 2011 | Ekonomi, Geyve, Gündem, Manşet

 

Hasan Bilen: ‘Sanayi Sitesi, Eski Siyasilerin Egolarını Tatmin Edeceği Yer Değildir.’…

Geyve Küçük Sanayi Siyesi Kooperatif Başkanı Hasan Bilen ve Yönetim Kurulu Üyeleri, son günlerde yazılanlar ve varılan sonuçlar ile ilgili olarak açıklamalarda bulundu.

Başkan Bilen ve Yönetim Kurulu üyeleri; Erdal Üçeren, Sabri Selçuk, Yusuf Erler ve Mehmet Sandıkçı yaptıkları ortak açıklamada şunları söyledi:

‘Geyve İlçemiz Küçük Sanayi Sitesi sorunları için, yönetim ve esnaflar olarak insafsız eleştirilerle karşı karşıya kaldık. Sanayi Sitesi, eski siyasilerin egolarını tatmin edeceği yer de değildir. Sanayi Sitesi sahipsiz değildir. Biz Sanayi Esnafı, Geyve’nin hizmetkârı ve lokomotifiyiz. Evet, ciddi sorunlarımız var, ama çözülemeyecek hiçbir problem yok. 2 yıllık yönetimimizde; çözülmez denilen elektrik problemimizi çözdük. 500 TL ödeyen üyemiz şimdi 200 TL ödeyecek. Vergi dairesine ve Sigortaya olan borçlarımızın yapılandırılması yapılmıştır. Yine bu süreçte; sanayi arazisinin cins değişikliğini yapıp, bireysel tapu alınması için gerekli çalışmalara başladık. İskân Ruhsatı olmadığı için alamadığımız İş Yeri Açma Ruhsatlarını artık alabileceğiz.

İskân Ruhsatlarının alınmasında bizlere yardımda bulunan: başta Belediye Başkanı Murat Kaya’ya, Mimar Erdal Zercek’e, Mimar Zeynep Şenel’e, İnş. Müh. Ö. Faruk Şenel’e, Belediye Fen Memuru Adnan Yalçın’a, SESOB Başkanı Hasan Ali Şan’a, GESOB Başkanı İsmail Bulur’a, Mimarlar Odası Sakarya Temsilciliğine, Sakarya İnş. Müh. Odası Başkanı Hüsnü Gürpınar’a, KOSGEP Genel Müdürlüğünde görevli Mimar Hanife Bacı’ya, KOSGEP İl Müd. İsmet Yılmaz’a ve sorunun çözülmesinde bizleri yalnız bırakmayan sanayi esnafına, Yönetim Kurulu adına teşekkürlerimi sunarım.’

Namık CİHAN-Geyvemedya.com

1997 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

Sorunları Çözmek İçin Varız… için 2 Yorum

  1. mücahid dedi ki:

    sayın başkanım sorunları çözmek için varız demişinde iyi güzel de 6 senedir sanayinin yolları yapılammadı inanın sanayiye gitmek istemiyoruz..lütfen ilğileniniz…

  2. birlik oto dedi ki:

    bilikten kuvvet doğar düsturuyla birbirimizle kenetlendiğimizde nelerin üstesinden gelinebileceğini birkez daha gördük.başta başkanımız murat kaya ve hasan bilen olmak üzere kimlerin emeği geçtiyse hepsinden ALLAH razı olsun. bizlerde üzerimize düşen görevleri yerine getirirsek güzel sanayimizi elbirliği ile daha güzel yerlere getirebiliriz.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle