Hoşgeldiniz  

admin | 22 Eylül 2011 | Firmalar, Kasap - Şarküteriler/Et-Tavuk-Süt ürünleri

Bican Aile Kasabı

Doğal Yaylalardan temiz semiz leziz etin kaynağı

 Koşulsuz Müşteri memnuniyeti ,sağlık ve hijyen kurallarına uygun aynı zamanda kaliteli bir üretim,ülke kaynaklarının verimli kullanılmasıyla katma değer yaratmak,kalitede de dünya standartlarını yakalayarak Türk toplumunun geleneksel beslenme alışkanlıklarını sürdürmesine katkıda bulunmak temel ilkelerimizdendir.

Müşterilerimiz ile ilişkilerimizi güvene dayalı,karşılıklı memnuniyetle bugune kadar sürdürdük.Hedefimiz değişen tüketici ihtiyaç ve beğenilerine en iyi şekilde cevap vermektir.Bu çalışmamızın müşterilerimizce daha yakından tanınmamıza imkan sağlayacağı düşüncesindeyiz.

İnsan sağlığına etki edebilecek tüm olumsuzluklar titizlikle takip edilerek tamamen sterize ortamlar oluşturulmakta,bu noktada personelimiz özel olarak görevlendirilerek konunun önemi vurgulanmaktadır.“Önce Sağlık “ anlayışı ile müşterilerimizin güvenini kazanmak,tüketim aşamasına kadar ürünlerimizin lezzetini muhafaza etmek ve sağlıklı beslenmenin tüm gerekliliklerini uygulamak konusundaki hassasiyetimizi vurgulamak isteriz. Bahsettiğimiz gelenekten bugüne gelen ve bu damak tadını günümüzdeki modern şartlarda daha da geliştirerek ve nitelik kazandırarak tüketiciye sunmanın hazzını yaşıyoruz .

2835 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle