Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 13 Aralık 2015 | Alt Haberler, Fotoğraflar, Geyve, Manşet, üst Haberler, Yaşam

Beyza ile Hakan Ömür Boyu Birlikteliğe Evet dedi..

BEYZA-ERGUL-HAKAN-TURAN-EVLENDİ- (18)Beyza ile Hakan Ömür Boyu Birlikteliğe Evet dedi..

İlçemizin renkli ve sevilen iş adamlarından Vanlıoğlu Doğalgaz İnş. Mütaahitlik Şirketinin sahibi Adil-Fatma Ergül çiftinin kızı Beyza ile Havva-Nusret Turan çiftinin oğlu Hakan Turan ömür boyu birlikteliğe evet dedi.

Saygın Düğün salonunda gerçekleştirilen ve iş , siyaset ile bürokrasi temsilcilerini bir araya getiren ve Genç damat ile gelinin, beraberliklerini sevgilerini sonsuzluğa taşıdıkları özel günlerine Geyve Kaymakamı İlyas Memiş, Geyve Belediye Başkanı Murat Kaya, Hendek Kaymakamı İdris Akbıyık ile ailenin çok sayıda seveni katılarak çiftin mutluluğunu paylaştılar.

Hendek Kaymakamı İdris Akbıyık ile Ali Dişli’nin şahitliklerini yaptığı genç çiftin nikahını Geyve Belediye Başkanı Murat Kaya kıydı. Başkan Kaya ve Kaymakam Akbıyık genç çifti kutlayarak ömür boyu mutluluklar diledi.

Genç çift , aileleri ve misafirleri ile tek tek ilgilenerek birlikte olmanın onurunu yaşadıkları düğün töreni sonrası dostları tarafından tebrik edilerek dünya evine girdiler.

Geyvemedya.com ailesi olarak yeni evli çifte bir ömür boyu mutluluklar diliyoruz.

Namık CİHAN-Erdinç TUNA/Geyvemedya.com

4763 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle