Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 03 Mart 2015 | Alt Haberler, Geyve, Manşet, Sağlık, Yaşam

Beyaz Meleklerin Kartepe Gezisi

geyve-devlet-hastanesi-personeli-kartepe-gezisi- (11)Geyve Devlet Hastanesi çalışanları hafta sonunu Kartepe’de geçirdi.

Doyumsuz güzelliği, Sapanca Gölü ve Körfez manzarası ile görsel zenginliği bulunan  bölgenin güzide yerlerinden  İzmit Kartepe tesisleri hafta sonu Geyve Devlet Hastanesi çalışanlarını ağırladı.

Özel tutulan tur otobüsü ile yola çıkan kafile Sapanca Kırkpınar’da mis gibi yeşil ile mavi gölün eşsiz doğasında yapılan kahvaltının ardından Kartepe Kayak merkezine çıktı. Kartepe kayak merkezinde telesiyeje binilerek zirveye çıkıldı. Adrenalinin had safhada yaşandığı gezide , bembeyaz doğal saflığı ile kar  kütlesinin üstünde ızgara yapıldı.

Kartepe Kayak merkezinde hatıra fotoğrafı çektirerek ayrılan Geyve Devlet Hastanesi personeli dönüşte yorgunluk çayı için Özdilek alışveriş merkezine uğradı. Daha sonra Geyve’ye dönen personel hafta sonunu doyasıya eğlenceli şekilde geçirmenin keyfini yaşadılar.

Erdinç TUNA-Geyvemedya.com

3021 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle