Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 11 Haziran 2016 | Alt Haberler, Ekonomi, Geyve, Manşet

BESMAR MARKET’TE YENİ UYGULAMA

besmar-market-sodexho-uygulamasi-Geyve Alifuatpaşa Mahallesinde açıldığı günden beri vatandaşların yoğun ilgisini çeken Besmar Market yeni bir uygulamaya imza attı.

Kaliteli ürünü ekonomik fiyatlar ile Alifuatpaşa ve Geyvelilerle buluşturan Besmar Markette Ramazan ayının manevi atmosferi ile birlikte hesaplı alışveriş günlerinin devam ettiği bugünlerde yeni bir uygulama olan sodexho fişleri ve Erpiliç kartı ile alışveriş dönemi de başladı.

Yemek Çeki ve Kartı İle Kolay Alışveriş

Besmar Market Yön.Kurulu Başkanı Yusuf Besen; Besmar Market’in yeni başladığı uygulama ile Sodexho yemek fişleri ile Erpiliç Yemek Kartınızdaki bedel ile mutfak ve market alışverişlerinizi marketimizden kolayca yapabilirsiniz. Üstelik % 0 komisyon avantajı ve ücretsiz müşteri servisi imkânıyla yanınızdayız. Yemek çeki ve kartı indirimli ürünlerde de geçerlidir. Her ay düzenli olarak 10’ar günlük dönemde yayınlanan indirim bültenimizde bulunan yüzlerce indirimli ürünlerden de faydalanabilirsiniz. Bol çeşit, markalı, kaliteli ve uygun fiyatlarımızla poşet poşet alışveriş yapmanın keyfini yaşayın, dedi.

Sodexho Yemek Çeki nedir?

Sodexho ismini en çok duyduğumuz hizmet sodexho yemek çekleridir. Yemek çekleri seçme özgürlüğü yanısıra işverenlere vergi istisnası dan faydalanma, maliyet avantajı, idari kolaylık, kaynak tasarrufu sağlayabilmekte. Siz de sodexho yemek çekine sahipseniz, sodexho logolu üye işyerlerinde (sodexho anlaşmalı yerlerden) çekinizin limitine göre alışveriş yapabilirsiniz.

besmar-market-sodexho-uygulamasi-

3473 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle