Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 27 Aralık 2011 | Eğitim, Geyve, Gündem, Manşet

Geyve İlçe Milli Eğitim Müdürlüğüne Atanan Beşir Nalbant’a Ziyaretler Sürüyor…

Geyve İlçe Müdürlüğünden Sakarya İl Milli Eğitim Şube Müdürlüğüne atanan Alaettin Dişli’nin yerine göreve başlayan Beşir Nalbant, hayırlı olsun ziyaretine gelen konuklarını ağırlamayı sürdürdü.

Eğitim Bir – Sen İlçe yönetimi; Başkan Alaattin Balcı, Yönetim Kurulu Üyeleri Ali Arcıoğlu ve Halil Yetiş hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

İlçemiz; Sekiharman Köyü Muhtarı, Halidiye Köyü Muhtarı, Hisarlık Köyü Muhtarı da ziyarette bulundu.

Beşir Nalbant : 1965 Siirt doğumlu. Evli ve 5 çocuk babası. Dicle Ü. Eğt. Fak. Sınıf Öğr. Mezunu. Uzun yıllar dal öğretmenliği ve müdür yardımcılığı yaptı. 2008 yılında Sakarya İline geldi. 1 yıl Karapürçek İlçesi Şb. Md.ve1 yıl İlçe Milli Eğt. Md. Yaptı.

Namık Cihan. Geyvemedya.com

2611 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

Beşir Nalbant’a Hayırlı Olsun Ziyareti.. için 1 yorum

  1. ADNAN DİNÇER dedi ki:

    MEM DEĞERLİ BİR YÖNETİCİSİNE KAVUŞTU.Umurbey ilköğretime gelerek öğretmenlerle bire bir ilgilenerek onure etmiştir.Kişiliğini konuşmaları ve davranışları ile kendisine hayran bırakmıştır.Tek kelime ile işte bu denmiştir.Bir insanı sevdiren kişinin karekteridir.SÖZ İNSANI REZİL DE EDER VEZİRDE EDER.Sizin GEYVEYE GELMENİZ Geyvenin kazancıdır.Egitimin kaldığı yerden daha mükemmele doğru ivme yapacagına inancım bir kat daha artmıştır.Ayrıca Davut Hocamada teşekkür ederim.Sizlerin yeri bizim yanımızda olmassa olmazlardansınız..Sizi anlatmaya kelimeler kifayetsiz.Sizlere binlerce teşekkür.Olumlu izler bırakıyorsunuz.Sizleri tanıdıkça yanılmadığımı ve objektif degerlendirdiğimi anlayacaklardır.En derin saygılarımla.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle