Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 31 Mart 2016 | Alt Haberler, Eğitim, Geyve, Manşet, üst Haberler

Beşir Nalbant Göreve Başladı…

Beşir Nalbant Göreve Başladı…besir-nalbant-geyve-milli-egitim-muduru-

Geyve İlçesi Milli Eğitim Müdürlüğü görevine 17.12.2010 tarihinde başlayan Beşir Nalbant,14.03.2014 tarihinde Sakarya İl Milli Eğitim Müdürlüğü Eğitim Uzmanlığı görevine atandı.

Son yayınlanan; Mahkeme Kararlarının Uygulanması Kararnamesi ile Geyve İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü görevine 30.03.2016 tarihinde yeniden başlayan Beşir Nalbant kısa açıklamasında : ” Sıcak kalpli insanların yaşadığı ve birlikte güzel çalışmalara imza attığımız ilçemizde göreve başlamaktan mutluluk duydum.” Dedi.

Beşir Nalbant yayınladığı göreve başlama mesajında  şunları söyledi: “30.03.2016 tarihinde yeniden Geyve İlçe Milli Eğitim Müdürü olarak göreve başladım. Geçmişte birlikte uyguladığımız; personelin mutluluğu ve öğrenci başarısı yönelimli eğitim anlayışı ile yakaladığımız başarı ve mutluluğu, el birliği ve gönül birliği ile  yeniden en üst düzeye çıkarmak dileğiyle. Tüm personele saygı ve sevgilerimi sunar, yavrularımızın gözlerinden öperim.”

Namık Cihan/Geyvemedya.com

 

3245 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

Beşir Nalbant Göreve Başladı… için 3 Yorum

  1. hakkı dedi ki:

    sayesinde kazımpaşa erişilemecek başarılara koşuyor. sağolsun eğitim için vizyonu

  2. cevat dedi ki:

    bi karar verin bu ilçenin milli eğitim müdürü kim olacak?

  3. hasan akkale dedi ki:

    bu tür işlere siyaset karışırsa olacağı bu; görevden al, başkasını ata, onu al, eskisini tekrar getir. bir ileri bir geri. devlet dediğinin bir sistemi olur ve o sistem siyasilere bağlı olmadan tıkır tıkır işler. eğitimciyi belirlemek siyasetçinin işi olmamalıdır. herkes işini yapsın. aksi halde verim düşer; istikrar bozulur. eğitimler pek alakası olmayan siyasetçi zümresi tüm ülkede eğitim sisteminden elini çekmeli. eğitimi eğitimcilere bırakın. eğitimcinin siyasete karışması ne kadar yanlışsa tersi de yanlıştır.ülkenin yarınlarını kurtarmak kaliteli, siyasetten bağımsız eğitimle, eğitimciyle olur. kurumlar bağımsız olmalı, kendi iç sistemleri oluşturulmalı. devlet dediğin ciddiyet, istikrar ister. bir ileri bir geri ile ülke yönetilmez, istikrar olmaz. beşir bey, genel olarak gayet başarılı idi ve mahkeme yolu ile geri döndü. demek ki haklı. görevden alınması yanlışmış. mahkeme gerekeni yaptı. hayırlı olsun.

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle