Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 02 Temmuz 2019 | Alt Haberler, Geyve, Gündem, Manşet, Siyaset, Sür Manşet, üst Haberler

Belediye Meclisi Toplandı.Ayva Festivali 12-13 Ekim’de

Belediye Meclisi Toplandı…

Geyve Belediye Meclisi,5393 Sayılı Belediye Kanunu’nun 20. Maddesi gereği temmuz-2019 toplantısını Belediye Başkanı Murat Kaya Başkanlığında yaptı.

Gündem maddelerine geçilmeden söz alan Başkan Murat Kaya son yağışlar nedeniyle bozulan yollar ve yapılan çalışmalar ile ilgili açıklamalarda bulundu.

Gündeme geçildi;

1- Alifuatpaşa Mahallesi Bayırakçaşehir Caddesinin isim değişikliği talebi olan caddenin adının “Emre Aslan Caddesi” olması talebi, oy Birliği ile komisyona havale edildi.

2- Alifuatpaşa Mahallesi Bayırakçaşehir Caddesi 166 ada 1 nolu parsel üzerinde bulunan parka isim verilmesi talebi ” Şehit Adem Tomay Caddesi” talebi Oy Birliği ile komisyona havale edildi.

3- Geyve Ayva Festivali yapılması konusu, 12-13 Ekim 2019 da festivalin yapılması ve bu konuda bir komisyon kurulmasına Oy Birliği ile karar verildi.

4- İlçemiz Düzakşaçehir Mahallesi G24C21B4B pafta 115 ada 82 parselin güney kısmındaki yol boşluğu ile ilgili tescil satış ve ipotek tesis edilmesi Oy Birliği ile kabul edildi.

Namık Cihan. Geyvemedya.com

1502 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle