Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 10 Şubat 2019 | Alt Haberler, Geyve, Gündem, Manşet, Sakarya, Siyaset, üst Haberler, Videolar

Belediye Meclis Üyeliklerinde Son Dönemeç

Çiğdem Karaarslan Sakarya’da: Son dönemeçteyiz

Ak PArti Genel Başkan Yardımcısı Çiğdem Karaarslan Belediye Meclis Üyesi İnceleme ve Onaylama Komisyonu’na başkanlık yapmak üzere ilimize geldi.

Ak Parti Sakarya İl Başkanlığı’na gelen Karaarslan’ı Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ekrem Yüce, Ak Parti İl Başkanı Yunus Tever ve partililer karşılarken, belediye başkanlarından Geyve Belediye Başkanı Murat Kaya’nında o toplantıda olduğu görüldü.

Basına kapalı gerçekleşen toplantıda Belediye Meclis Üyeliği İnceleme Komisyonu’na başkanlık yapan Genel Başkan Yardımcısı Çiğdem Karaarslan toplantı sonrasında TV264 mikrofonlarına özel açıklamalarda bulundu.

Karaarslan,”Ak Parti genel merkez tarafından bu sene bir farklılık yapılarak illerin genel merkeze çağırılması yerine, komisyon üyeleri illere gidiyor.” dedi.

Karaarslan, ayrıca belediye meclis üyeliği için ülke genelinde 40 bin adayın başvurduğunu belirterek adaylık konusunda son dönemeçlere gelindiğini söyledi.(Medyabar.com)

1310 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle