Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 25 Ekim 2018 | Alt Haberler, Eğitim, Geyve, Gündem, Manşet, üst Haberler, Yaşam

Belediye İşlemlerini Yerinde Öğrendiler..

YERİNDE EĞİTİM

Geyve Sinanbey MTAL  Muhasebe Finansman Alanı 10 E Sınıfı öğrencileri muhasebe uygulamalı eğitimi için Geyve Belediyesini ziyaret etti.

Geyve Belediyesinde hizmetlerin görüldüğü şubeleri ziyaret eden Muhasebe Finansman Alanı öğrencileri Belediye İşlemleri konu kapsamında görevlilerden bilgi aldılar.

Muhasebe Finansman Alanı öğrencileri Belediye İşlemleri konu kapsamında Geyve Belediyesine giderek işyeri açma ruhsatı, hafta tatil çalışma ruhsatı , emlak vergisi, çevre ve temizlik vergisi, ilan ve reklam vergisi konularını yerinde görerek muhasebe uygulamalı eğitimlerini gerçekleştirdiler.

Muhasebe alan öğretmenleri Aycan Yeşilyurt Akıllı ve Fazilet Demir öğretmenlerinin eşliğinde öğrencilerle birlikte yapılan uygulamalı eğitimi sonunda Geyve Belediyesi Zabıta Müdürlüğüne, Emlak Servisine ve Özel Kalem Muhammet Numan Kısa´ya desteklerinden ve verdikleri bilgilerden dolayı teşekkür ettiler.

Ercan DEMİR-geyvemedya.com

1065 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle