Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 06 Ekim 2014 | Alt Haberler, Fotoğraflar, Geyve, Manşet, Yaşam

GEYVE BELEDİYESİNDE BAYRAMLAŞMA

Geyve Belediyesinde  yapılan Bayramlaşmaya halk yoğun ilgi gösterdi.

geyve-belediyesi-kurban-bayrami-bayramlasma-2014- (21)Geyve Belediyesinde  Kurban Bayramı nedeni ile düzenlenen Bayramlaşma Programına vatandaşların ilgisi yoğun oldu.

Geleneksel olarak Geyve Belediyesi tarafından düzenlenen ve Geyvelilerin bayramın sevincini ve coşkusunu paylaştığı Bayramlaşma töreni Bayramın 2. Günü olan Pazar günü saat:14.00-16.00 saatleri arasında Geyve Belediyesi hizmet binasında  yapıldı.

Belediye Başkanı Murat Kaya konuklarını kapıda karşılayarak, büyüklerin ellerinden öptü ve minik konuklarına da bayram harçlığı dağıttı.

Bayramlaşma Programına; Sakarya AK Parti Milletvekili Şaban Dişli, Sakarya AK Parti İl Yönetim Kurulu Üyeleri, Hendek Belediye Başkanı Ali İnci, APEK Yön. Kur. Üyesi Sabahattin Karasakal, Milli Emlak Genel Müdür Yrd. İsmail Aşçıoğlu, Sayıştay Üyesi Mehmet Bağcaz, MKE Yön. Kur. Üyesi Ahmet Bağcaz, DOKAP Başkanı Ekrem Yüce ve vatandaşlar katıldı.

Başkan Murat Kaya;”Bayramlar; dargınların barıştığı, toplumsal dayanışma ve kardeşlik duygularının yaşandığı, bizi bir birimize yaklaştıran özel günlerdir. Bizi Mübarek Kurban Bayramına ulaştıran Rabbimize ham-u senalar olsun. Bu vesile ile Bayramlaşma törenimize katılarak sevincimize ortak olan her kese teşekkür ediyorum. Başta Geyveli hemşerilerim olmak üzere, Aziz Milletimizin ve Tüm İslam Aleminin Mübarek Kurban Bayramını kutluyorum.” dedi.

 Namık CİHAN-Geyvemedya.com

geyve-belediyesi-kurban-bayrami-bayramlasma-

3755 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle