Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 02 Kasım 2014 | Alt Haberler, Geyve, Manşet, Sakarya, Siyaset

BBP  Geyve’de Yetki İsmail Şenol’un

BBP-İSMAİL SENOL-GEYVEBBP, Geyve İlçe Teşkilatı’nı kurma yetkisini İsmail Şenol’a verdi.

Genel merkez tarafından gönderilen yetki belgesi il başkanı Suat Çillioğlu tarafından Şenol’a teslim edilirken, Geyve İlçe yönetim kadrosu da görev dağılımını gerçekleştirdi.

Yetki belgesini İsmail Şenol’a veren BBP Sakarya İl Başkanı Suat Çillioğlu, Şenol’un Türk–İslam davasına yakışan bir isim olduğunu ifade ederek şöyle konuştu:

“Türk-İslam davasına yakışan isim”

“B.B.P.Geyve ilçe teşkilatını kurmak üzere İsmail Şenol’a yetki belgesini verdik. Daha önceki ilçe teşkilatlarını kurarken de belirttik, halkımızın B.B.P’ne yoğun bir ilgisi var. Yerel seçimlerde Geyve Belediye başkan adayımız Yavuz Erdem ve meclis üyesi arkadaşlarımızla yapmış olduğumuz istişarede, bizlere İsmail Şenol kardeşimizin Türk İslam davasına yakışan bir yaşantısının olduğunu belirtmeleri bizlerin karar almasında etkili olmuştur.

“BBP’de siyaset yapmak herkesin harcı değil”buyuk-birlik-partisi-bbp-logo-geyve-

Mevcut iktidar partisi Ak Parti’nin 305 milyon, CHP’nin 150 milyon, MHP’nin 75 milyon seçim yardımı aldığı yerde Devletten bir delikli kuruş almayan BBP’de siyaset yapmak her insanın harcı değildir. Bu dava hor, bu dava öksüz, bu dava zor. Şehit Liderimiz Muhsin Yazıcıoğlu’nun dediği gibi “Zor davalar, zor yollar, zor insanlarla aşılır. Zor yollara kolay insanlarla çıkarsan, davayı da, yolu da, seni de satar”…

“Bu dava kıyamete kadar sürecek”

Yirmi üç yıldır bu dava sürüyorsa, bu dava bitmiyorsa, her türlü haksız saldırıya maruz kaldığı halde yok olmuyorsa, bizim davamızın kökleri çok derinlere gider. Fatih’e, Yavuz’a, Ertuğrul Gazi’ye, Alparslan’a gider. Akşemsettin’e, Şeyh Edebali’ye, Hoca Ahmet Yesevi’ye gider. Bizleri gövdemizden kesseler ışkın verir büyürüz. Alperenlik Peygamber ülküsüdür, bu dava kıyamete kadar devam edecek. BBP Geyve ilçe teşkilatı Sakarya’ya ve Türkiye’ye hayırlı olsun. Rabbim utandırmasın.Teşkilatımızı önce Allah’a, sonra Geyve’ye emanet ediyorum.”

BBP Geyve İlçe Başkanı İsmail Şenol da konuşmasında Geyve’nin daha da gelişmesi için katkı vereceklerini söyledi ve üye kayıtları için Geyve halkını BBP’de davet etti. Şenol şöyle konuştu:

“BBP’ye gelin”

BBP Sakarya İl Teşkilatı’na, BBP Geyve İlçe Teşkilatı’nı kurma yetkisini bana layık görüp, yetki belgesini tarafıma verdiklerinden dolayı onur duydum. Birbirine inanmış dava arkadaşlarımla birlikte yönetim kurulunu oluşturup, resmi evraklarımızı alarak, gerekli mercilere başvurup teşkilatımızı resmen kuracağız. Üye kayıtları için halkımızı BBP çatısı altına davet ediyoruz.

“En demokrat, en milliyetçi biziz”

Türkiye’nin en demokratik, milliyetçi, maneviyatçı partisi biziz. Geyvemizi hem tarihi yapısından dolayı turizme kazandırmak, hem tarım bölgesi olması hasebiyle çeşitliliği artırmak ve geliştirmek için projeler üreteceğiz. Geyvemizin ileri gitmesi için atılan her olumlu adımı destekleyeceğiz, yanlış yapanları da uyaracağız. Siyaseti Allah için yapacağız. Geyveli hemşehrilerimizi muhabbetle kucaklar, saygı ve selamlarımı sunarım.”

İşte BBP Geyve İlçe Yönetim Kadrosu:

Geyve ilçe Başkanı İsmail Şenol

Başkan yardımcısı Yavuz Erdem

Sekreter Ömer Yüksel

Mali İşler Sorumlusu Mehmet Karcı

Yönetim Kurulu Üyeleri Hüseyin Armutçuoğlu, Erol Altıok, Sebahattin Kara toprak ve Rıdvan İlter

Haber: Hülya SÜRÜCÜ

 

2523 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle