Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 26 Eylül 2015 | Alt Haberler, Geyve, Manşet, Spor, üst Haberler

 Bayatspor’dan Tepkiye, Tepki !

geyve-bayatsporBayatspor yöneticileri 3-2 kazandıkları Şeyhvarmazspor maçından sonra mağlubiyete kılıf ararcasına maçın  hakemine tepki gösteren rakiplerine sert çıkıp, yaptıkları açıklamada Şeyvarmasporun  hakem tepkisine, tepki ile cevap verdiler.

Ligin ilk haftasında Pamukovada oynanan karşılaşma Bayatsporun 3-2 lik üstünlüğü ile sona ermiş, karşılaşma sonunda Şeyhvarmazspor’lu futbolcular ve yöneticiler karşılaşmanın orta hakemine tepki göstermişlerdi. 

“ 150 Kilonun altında hakem göndermesinler..! “

Şeyhvarmazspor Kulüp Başkanı Tanju Çelik karşılaşma sonrası Amatör Spor Federasyonu ve hakemlere ilginç bir gönderme yaparak “ Buradan Amatör Spor Kulüpleri Federasyonuna ve İl Hakem kuruluna sesleniyorum, bizim müsabakalarımıza 150 kilonun altında hakem göndermesinler. Yazıklar olsun onlara “ diyerek tepki gösterdi.

Mağlubiyeti Hakemlerde aramak etik değildir

Bayatspor’lu  yöneticiler,  Şeyhvarmazspor  maçında  Bayatspor’un hep önde olduğunu belirterek “ Daha ligin başındayız, ilk maçta mağlubiyet suçunu hakemlerde  aramak etik değildir. Bizim galibiyetimiz bu kadar ucuz göz ardı edilemez. Kendileri hakemlere  tepki koyup hakemleri mağlubiyetle  özdeşleştirmeden  vazgeçsinler.” şeklinde konuştular.

İ.ÇETİNTAŞ-Ö.SARICA

GEYVE BAYATSPOR

GEYVE BAYATSPOR

PAMUKOVA ŞEHVARMAZSPOR

PAMUKOVA ŞEHVARMAZSPOR

2122 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle