Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 09 Kasım 2017 | Alt Haberler, Geyve, Gündem, Manşet, Sakarya, Sür Manşet, üst Haberler

Başkentte hemşehri ziyareti

Başkentte hemşehri ziyareti

Cumhurbaşkanlığı Külliyesi’nde gerçekleşen ‘Şehircilik Şurası’ için Ankara’ya giden belediye başkanları Türkiye Ziraat Odaları Birliği genel Başkanı Şemsi Bayraktar’ı ziyaret ettiler.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan başkanlığında gerçekleştirilen Şehircilik Şurası’na katılmak için belediye başkanları Ankara’ya gitti. Şuraya katılan başkanlar başkentte bir dizi ziyaretler yaptılar. Geyve Belediye Başkanı Murat Kaya, Erenler Belediye Başkanı Cavit Öztürk ve Kaynarca Belediye Başkanı Zeynur Özel, Türkiye Ziraat Odaları Birliği (TZOB) Başkanı Sakaryalı Şemsi Bayraktar’ı makamında ziyaret ettiler.

Ayvanın Başkenti Geyve’den ayva götüren Geyve Belediye Başkanı Murat Kaya tarım ilçesi Geyve’de yapılan çalışmalar hakkında bilgi verdi. Başkan Kaya “Ayvanın marka tescil sürecinden tanıtımı ve yöresel ürün üretim merkezine kadar olan süreci anlattık. Sayın Başkanım Bayraktar, yapılan çalışmaları çok beğendiğini ifade etti. Bundan sonra ki süreçte Geyveli çiftçilerin ürünlerinin değerli kılınması ve ilçemizin tanıtımına katkı vereceğini söyledi. Kendisine teşekkür ediyorum” dedi

Başkanlar bir süre Şemsi Bayraktar ile sohbet ettikten sonra Sakaryalı Sayıştay Daire Başkanı Mehmet Bağcaz ve Sayıştay Savcısı Mustafa Aşçıoğlu’nu ziyaret ettiler.

Geyvemedya/Haber Merkezi

1843 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle