Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 25 Mart 2019 | Alt Haberler, Geyve, Gündem, Manşet, üst Haberler, Videolar, Yaşam

Başkanlar, Genç Çiftin Nikahında Buluştu

Sümeyye ile Nurettin Dünya Evine Girdi.

Sevil-Hayri Yüce çiftinin kızları Sümeyye ile Nadide-Selami Aybaş (Merhum) çiftinin oğlu Nurettin ömür boyu birlikteliğe evet dedi.

Geyve Gültekin sosyal tesislerinde düzenlenen ve genç damat ile gelinin, beraberliklerini sevgilerini sonsuzluğa taşıdıkları özel günlerine çok sayıda seçkin davetli katılarak yeni evli çiftin mutluluğunu paylaştılar.

Genç çiftin nikahını Geyve Belediye Başkanı Murat Kaya’nın kıydığı törende çiftin şahitliklerini gelinin amcası Sakarya Büyükşehir Belediyesi Başkan Adayı Ekrem Yüce, Taraklı Belediye Başkanı Tacettin Özkaraman, Erenler Belediye Başkanı Cavit Öztürk, Sadırlar Tekstik Personel Müd. Muammer Kaya yaptı. Başkan Kaya ve şahitler çifte ömür boyu mutluluklar dilerken, Cumhur İttifakı Sakarya Büyükşehir Belediyesi Başkan Adayı Ekrem Yüce; Bugünkü cemiyetimiz ile bir ailenin temelini oluşturmuş olduk.Genç kardeşlerimize iki cihanda da sağlıklı ömür ve mutluluklar temenni ederiz diyerek nikah cüzdanını gelin hanıma takdim etti.

Genç çift , aileleri ve misafirleri ile tek tek ilgilenerek birlikte olmanın onurunu yaşadıkları düğün töreni sonrası dostları tarafından tebrik edilerek dünya evine girdiler.

Geyvemedya.com ailesi olarak yeni evli çifte bir ömür boyu mutluluklar diliyoruz.

Erdinç TUNA-Geyvemedya.com

 

2709 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle